BENEŠOV B – LUŠTĚNICE 1:1

V prvním poločase měli domácí hru pod svou kontrolou a dostali se do vedení z penalty, kterou proměnil D. Jendele za ruku v hostující šestnáctce. Další dobré příležitosti Voráček a Keltner již gólově nezakončili. Hosté moc nehrozili, a tak byl gólman Stareček bez práce.

Po přestávce se hra vyrovnala, hosté byli nebezpečnější, ale bez gólového efektu, ani domácí skóre nenavýšili. Když už se schylovalo k nejtěsnější výhře Benešova, zahráli hosté standardní situaci, po které se jim ze závaru podařilo srovnat.

„První půli jsme byli jednoznačně lepší, ale z příležitostí jsme dali jen jeden gól. A tak jsme urazili fotbalového Pána Boha a v závěru za to pykali. Klukům jsem na výkon poděkoval, i když jsme měli vyhrát. Zápas jsme neodehráli špatně, ale v závěru nám odcházely síly, protože čtyři hráči Kubálek, Vyhlídal, Černý a Keltner odkopali v sobotu celý zápas za dorost a Zoubek za áčko," povzdechl si po zápase trenér benešovského béčka Petr Chomát, který musel ještě před zápasem řešit problém v sestavě: „Přes noc onemocněl Kováč, který nám velice chyběl a nenahradili jsme ho. Je to levonohý hráč, jenž umí balón zatáhnout balón a rozehrává standardky."

Branka Benešova: 20. D. Jendele (z PK). Rozhodčí: Švagr. ŽK: F. Jendele – 1. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Benešov B: Stařeček – Kubálek, Krejza, Zoubek, F. Jendele – Černý – Vyhlídal, Prikner, Keltner (80. Martin Chrpa) – D. Jendele (60. Marek Chrpa), Voráček (89. M. Balík).