Chocerady – Sl. Jesenice 0:2

V první šanci se ocitl domácí Kodat, ale jeho střelu do šibenice vytěsnil Binka na roh. Na druhé straně Kratochvíl pálil nad. V 17. minutě Holub vytáhl střelu Straděje, ani toto však domácí neprobudilo, a tak přišel trest. Nejprve Hocek využil volného prostoru na středu hřiště a zamířil z vápna k tyči. O chvíli později zakončil brejk lobem Kratochvíl a bylo to 0:2. Snaha domácích bylo bezzubá, když už se dostal do sóla Mastný, gólově ho nezakončil.

Choceradští diváci čekali, co se stane po přestávce s jejich miláčky, ale ti je ve druhé půli nepotěšili. Hosté hrozili z brejků a domácí se nemohli prosadit do vzorně fungující obrany. A když už stříleli, tak Kodad nad a Kůdela hlavičkoval těsně vedle tyče. A tak se stav již nezměnil a hosté si připsali zaslouženě tři body.

„Nehrajeme jako tým, většina hráčů se bojí vzít situaci na sebe a vyburcovat spoluhráče. Každý bojuje na hřišti sám se sebou a vázne kombinace. Pokud se nezmění přístup kluků v tréninkové fázi, nemůžeme nic předvádět ani v zápasech. Hosté nás bojovností a efektivitou přejeli. Doufejme, že si kluci vše vysvětlí a konečně budou hrát jako tým,“ komentoval situaci po zápase choceradský sekretář Jan Vycpálek.

Branky: Hocek, Kratochvíl. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 2:4. Diváci: 75. Poločas: 0:2.

Chocerady: Holub - Svoboda, Šmíd (55. Bürgel), Benák, Douda - Kuželka, Říčař, Kodad, Mařinec - Mastný, Kůdela.

JAN VYCPÁLEK