Louňovice - Chocerady 4:1


V prvním poločase nebyl znát rozdíl mezi oběma mužstvy. Hosté hráli dobře v obraně a kromě jednoho okamžiku nepustili domácí na dostřel jejich branky. Výjimkou byla 25. minuta, kdy únik Boeva skončil rohem. Po jeho zahrání podběhl gólman Holub letící míč a Šmíd pohodlně hlavičkoval do brány. Hosté bezúspěšně zahrozili Miroslavem Svobodou a J. Kuželkou.


V úvodu druhé půle nevěděl co s míčem Žežulka, vypálil ze 30 metrů a dvakrát tečovaný míč skončil v síti - 2:0. Po hodině hry svitla hostům naděje, když snížil hlavou P. Vycpálek po trestném kopu na 2:1. Jenže Boev z trestného kopu a lobem přes brankáře stanovil výsledek na 4:1. V závěru byl ještě vyloučen hostující Machara za faul zezadu.


"V prvním poločase jsme nebyli odevzdaným soupeřem a nepustili jsme domácí do žádné velké šance. Pokrývali jsme je dobře, až na jeden momnet, nejnebezpečnějšího hráče Boeva. Snažili jsme se i útočit, ale příležitosti Honza Kuželka a Míra Svoboda neproměnili. Vstup do druhé půli jsme měli tragický a dostali gól. Od té doby jsme se jen bránili a nedostali se souvislejší akce. Klukům nemůžu upřít bojovnost, ale s takovým kádrem, to bylo asi maximum, co můžeme hrát. Jen mě mrzí přístup rozhodčího, kdyby čí pískal rovinu, tak bychom stejně v Louňovicích prohráli, ale dostali jen dva nebo tři góly," zlobil se na arbitra asistent trenéra Chocerad Luboš Javůrek a už se těší na závěr podzimu: "Ještě odehrajeme poslední zápas doma s Teplýšovicemi, kde bysme chtěli nějaký bodík utrhnout a už se těšíme až bude zima a snad posílíme mužstvo volnými hráči. Chybí nám hlavně fyzička a účast na trénincích je žalostná. Na jaro se chceme dobře připravit a dostat se ze sestupujících míst."


Branky: 72., 77. Boev, 25. Šmíd, 46. Žežulka - 60. P. Vycpálek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2/6. ČK: 88. Machara (Ch). Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Chocerady: Holub - Mařinec, Tusjak, Machara, O. Pospíšil - P. Vycpálek, Miloslav Svoboda, Miroslav Svoboda, T. Pospíšil (75. Budka), Benák - J. Kuželka.