Bílé Podolí - Chocerady 5:0

Do 30. minuty hráli hosté dobře v obraně a nepouštěli domácí do šancí. Poté však Podolští po rohu otevřeli skóre Skalou a do poločasu po hrubce stopera zvýšil Jelínek po sóle na 2:0. Po přestávce se hosté snažili, ale vyloženou šanci si nevypracovali. Naopak domácí dotáhli brejkové akce třikrát ke gólu a uštědřili Choceradům debakl.

"Ještě ve dvanáct hodin jsme nevěděli, jestli na zápas odjedeme. Chyběli nám hráči pro zranění a pracovní povinnosti a bez nich nejsme konkurence schopní. Soupeř by byl hratelný, pokud bychom byli v plné sestavě. A protože se nesejdeme, dostaneme nářez. Do třicáté minuty jsme hráli dobře zezadu, ale hloupým gólem po rohu a chybě stopera jsme dostali domácí na koně. Je to škoda, vlastníma chybama soupeři výhru ulehčíme. Je to pořád, to samé, soutěž nám asi nesvědčí," zlobil se po debaklu choceradský lodivod Jakub Zeman.

Branky: Jelínek 2, Skala, Fejfar, Šváb. Rozhodčí: Hurych. ŽK: 1/2. Diváci: 50. Poločas: 2:0.

SK Chocerady: Holub - O. Pospíšil, Mařinec, Klír, Miloslav Svoboda - Benák, Říčař, J. Vycpálek, T. Pospíšil - Pavlíček (70. Javůrek ml.), Miroslav Svoboda.