SK Chocerady – Čejetice 2:0


Chocerady měly v zápase převahu, vypracovaly si šance (největší M. Svoboda, Očenáš), ale dlouho se nemohly prosadit. Až navrátilec do sestavy Říčař na netradiční pozici útočníka dvakrát prostřelil po přestávce brankáře. Čejetice jen za stavu 1:0 nastřelily z dálky břevno.


„Hrozně nám pomohl Žíně (pozn. Říčař), který tentokrát nezabloudil a rozhodl zápas. Naštěstí jsme se vyrovnali s tvrdou hrou hostí. Hrál jsem celý život třetí třídu, ale co jsem dneska viděl za zákroky od čejetických hráčů, to jsem tam nezažil. Když jsem viděl o poločase nohy Mirka Svobody, tak jsem jen kroutil hlavou,“ zarazila tvrdá hra Čejetic kouče Chocerad Jakuba Zemana a naopak pochválil svoje mužstvo: „Hráli jsme většinu utkání na jednu bránu, ale prosadili jsme se až ve druhém poločase. V tabulce jsme poskočili, soupeře snad utopili a budeme se dál prát o záchranu.“


Branky: 68. a 75. Říčař. Rozhodčí: Beran. ŽK: Tusjak / 5. ČK: 0/1. Diváci: 110. Poločas: 0:0.

SK Chocerady: Holub – Bürgel, Tusjak, Kuželka, Benák – P. Vycpálek (85. Pospíšil), Očenáš, M. Svoboda, Klír (50. Mařinec) – Urbanec (60. Šmejkal), Říčař.