CHOCERADY – ZBRASLAVICE         1:1

Mužstva vstoupila do utkání aktivně a snažila se o vstřelení  branky, ale zakončení vázlo, když už někdo vystřelil, tak  míč skončil vysoko nad. Největší hrozbou pro brankáře byly rohové kopy, a po jednom šli v závěru poločasu hosté do vedení, když zbraslavický hráč nastřelil domácího Říčaře, od kterého doputoval balón do choceradské  brány – 0:1.

Druhý poločas byl v podstatě stejný jako první, tedy bez výraznějších gólových příležitostí. Aktivnější byli přeci jen domácí, kteří se snažili stále víc tlačit před soupeřovu bránu. Deset minut před koncem zápasu utekl po křídle střídající Krch, našel přesnou přihrávkou Kůdelu, který střelou z hranice velkého vápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnal na  konečných 1:1.

Branky: Kůdela – Říčař (vlastní). ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Chocerady: Vycpálek – Javůrek, Benák, Říčař, Douda – Kůdela, Kuželka, Vondrák, Mařinec – Bürgel, Pavlíček (46. Krch).