Bakov – SK Chocerady 4:2

Choceradští produkovali na oko dobrou hru, ale v obraně opět hořeli, jako při dvou rychlých domácích protiútocích. Jenže poté hosté předvedli dvě pěkné kombinace, když první přetavil v gól futsalový kapitán reprezentace Dlouhý a druhou Stejskal. O chvíli později se hosté radovali z vedení, ale rozhodčí k jejich údivu gól neuznal. Naopak na druhé straně branka platila. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity.

Ihned po přestávce měli hosté obrovské příležitosti na vyrovnání, ale dvakrát Dlouhý a jednou St. Svoboda v koncovce selhali. Na druhé straně několikrát domácí prověřili brankáře Šeráka. V závěru zápasu Bakov do otevřené obrany vstřelili čtvrtý gól.

„Herně to z naší strany nebylo špatné, hlavně ze druhého poločasu mám dobrý pocit. Jenže nedáme góly, dostaneme zbytečné branky, takže nás to hodně sráží a brankář Šerák všechno chytit nemůže,“ zhodnotil zápas smutný trenér Chocerad Petr Kostelník.

Branky: Fröhlich, Bobek, Beran, Špringer ml. - Stejskal, Dlouhý. Rozhodčí: J. Štefan. ŽK: 5/5. Diváci: 100. Poločas: 3:2.

SK Chocerady: Šerák – Bürgel, Očenáš, Fuchs, Benák – Kůdela (46. Mařinec), Stejskal, M. Svoboda, Kment (80. Kment) – Dlouhý, S. Svoboda (70. Mašek).