Tuchoraz - Chocerady 5:0

V úvodní čtvrthodině se hrál vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách, ale Benák, Klír ani Mařinec si na domácího gólmana nepřišli. To Tuchoraz byla v koncovce přesnější. Ve 12. minutě Nekolný po úniku přehodil Holuba a v 16. minutě zvýšil z penalty Trnka, který po půlhodině hry z trestného kopu potřetí rozvlnil choceradskou síť.

V úvodu druhé půle zamířil O. Pospíšil po centru Pazderce do vlastní sítě a Chocerady odpadly. Po hodině hry přibalili domácí O. Veselým po pěkné akci a sóle pátý "banán" na choceradským na cestu. Vysokou prohru mohl zmírnit v 70. minutě Benák, ale míč z penalty namířil do nohou brankáře.

"Na začátku jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Po inkasování dvou branek se nám zhatili plány. Dostali jsme čtyři smolné góly, až pátý si soupeř vypracoval. Co se odrazilo, to všechno k domácím. Musím však vyzdvihnout tři šestnáctileté dorostence, kteří naskočili do zápasu a naprosto do mužstva zapadli," zhodnotil zápas a našel i dobré stránky na prohraném zápase asistent trenéra Chocerad Luboš Javůrek.

Branky: 16. a 30. Trnka (první z PK), 13. Nekolný, 46. vlastní O. Pospíšil, 60. Veselý. Rozhodčí: Machýček. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 3:0.

SK Chocerady: Holub - J. Vycpálek, Mařinec, Machara, O. Pospíšil - T. Pospíšil, Benák, Klír, Kodat - Balek (60. Hampic), Budka.