Brandýs n. L. - Chocerady 3:0


Domácí měli od začátku více míč na kopačkách, ale oslabení hosté o několik hráčů dlouho vzdorovali a Bouček se v brance překonával. Až ve 43. minutě se Brandýs radoval po rychlém brejku a zakončením do prázdné branky.


Po přestávce pokračovali domácí v aktivní hře a v 62. minutě opět po brejku zvýšili na 2:0. Druhý gól dostal hostal hosty do letargie a chtěli zápas již jen se ctí dohrát. To se jim nakonec podařilo, i když ještě jednou v 83. minutě inkasovali po kombinaci, když první střelu Bouček vyrazil do tyče, ale na dorážku nestačil. V 90. minutě měl jedinou šanci Chocerad Vycpálek po centru Benáka, ale hlavičku do šibenice domácí brankář vyrazil. Když už se blížil závěr zápasu, přišla pro Chocerady další rána. Po souboji s protihráčem se zranil Kůdela, který byl s podezřením na otřes mozku odvezen do nemocnice, kde zůstal na pozorování.


"Výsledek je pro nás naprosto ideální až suprový. S mužstvem, které bylo sestavené z poloviny hráčů áčka a z poloviny béčka, byla první půle naprosto super. Kluci bojovali, snažili se a odevzdali na hřišti všechno. Druhou půli nás již domácí přimáčkli, dali z převahy další dva góly. Musím vyzvednout gólmana Boučka, který nás zachránil od většího přídělu. Za bojovnost nikomu nelze nic vyčíst, bohužel nám chybí herní kvalita," povzdechl si asistent trenéra Chocerad Luboš Javůrek.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: Benák (Ch). Diváci: 50. Poločas: 1:0.


SK Chocerady: Bouček - Bürgel, Očenáš, J. Vycpálek, O. Pospíšil - Kůdela, Říčař (78. Buťa), T. Pospíšil, Mařinec, Benák - Mrázek.