Zeleneč – SK Chocerady 1:0


Od začátku měla Zeleneč zápas ve své režii a dvacet minut nepustila Chocerady ze své poloviny. Tlak vyvrcholil brankou signálu z trestného kopu. Do přestávky Chocerady hru vyrovnaly, ale do vážnější šance se nedostaly ani ze své největší zbraně standardních situací.


Po přestávce měli „domácí“ více míč na kopačkách a v závěru i několik šancí, hlavně po sólech, ale brankář Holub již míč za svá záda nepustil. A protože ani Chocerady ze závěrečné hry vabank nevyrovnaly, udržela Zeleneč poměrně v pohodě nejtěsnější náskok.


„Velice nám chyběl stoper Říčař, který byl ve škole a když jel na zápas zabloudil v Praze,“ začal kuriózně hodnocení zápasu choceradský kouč Jakub Zeman a pokračoval: „Hra mě docela překvapila, protože nebyla špatná. Bohužel po jedné klasické chybě v obraně jsme dostali gól. Musím pochválit brankáře Holuba, který nás v závěru zápasu, když jsme hráli vabank, zachránil od většího přídělu. Mužstvo ale nezatracuji a do dalších zápasů se máme od čeho odrazit.“


Branka: nenahlášena. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: Holub, Očenáš, Urbanec (všichni Chocerady). Poločas: 1:0 .


SK Chocerady: Holub – Bürgel, Tusjak, Kuželka, Benák – P. Vycpálek, Očenáš, M. Svoboda, Klír (80. Mašek) – Urbanec, Šmejkal (60. Mařinec) .