ČELJUSKA POKOŘIL BRANKÁŘE SEDMKRÁT

Dvacetiletý fotbalista Čerčan Martin Čeljuska měl v zápase s Bukovany ve IV. A třídě velký den, když při výhře 11:1, sedmkrát pokořil brankáře Viktora Kyndla. V prvním poločase (4:0) vstřelil hattrick mezi 7. – 36. minutou a po přestávce v kanonádě lídra tabulky pokračoval, když rozvlnil síť čtyřikrát mezi 57. – 81. minutou.

TRENÉROVI CHOMÁTOVI OPĚT HRÁČI ZVEDLI TLAK

Ve fotbalové I. B třídě předvedli hráči Teplýšovic s Uhlířskými Janovicemi opět svoje dvě tváře. V prvním poločase hráli „čočku" a byli rádi, že v závěru srovnali na 1:1. Po důrazné domluvě v kabině je diváci na hřišti nepoznávali, hýřili pohybem a kombinacemi a do janovické sítě nasázeli šest branek. „Za první půli hráče kárám, za druhou je velice chválím," měl jasno po zápase trenér Teplýšovic Petr Chomát starší, jenž si následně postěžoval, protože podobný exces se stal hráčům už v domácím zápase s Týncem nad Sázavou, jen ve druhém poločase. Po prvním vedli 3:0, ve druhém snížili hosté na 3:2, kouči se zvedal tlak a nakonec vyhráli 4:2. „Kluci mě asi nemají rádi, když mě takhle trápí," dodal po dalším nervovém šoku.

SNOVÝ VÍKEND FOTBALISTŮ POŘÍČÍ

Od pátku do neděle sehráli fotbalisté Poříčí nad Sázavou od nejmladších hráčů po muže sedm mistrovských utkání a všechny vyhráli, při skóre 55:18.
Mladší přípravka porazila Benešov 11:3, Pravonín 5:4 a Vlašim 9:1. Starší přípravka vyhrála nad Benešovem 8:6. Mladší žáci (1. místo v okresním přeboru) srazili Struhařov 8:1. Béčko mužů ve III. třídě (7. místo) porazilo vysoko Netvořice 9:2, když čtyři góly vstřelil Jaroslav Janků. Áčko, nováček krajského přeboru (4. místo), prolomilo kletbu Lhota a na šestý pokus soupeře porazilo, navíc na jeho hřišti vysoko 5:1.