Konaly se celkem čtyři hrací dny formou turnaje, kdy se hrálo 4+1 po dobu 1x16 minut.

První hrací den se Panterkám moc nepovedl. V úvodu ledna získaly pouze 4 body, když vyhrály jen nad Velkou Lečicí 2:0. Poté dvakrát prohrály s Krásnou Horou 2:3 a Měchenicemi 1:2 a remizovaly se Šlágroklasy 1:1. A skončily čtvrté. .

Turnaj na konci ledna už vypadal pro Panterky úplně jinak. Vyhrály všechny zápasy! Konkrétně s Velkou Lečicí 4:1, s Krásnou Horou 2:0, s Měchenicemi 3:2 a se Šlágroklasy 3:2. Úspěch jim přinesl 12 bodů a první místo hracího dne. Po součtu obou odehraných dnů poskočily Panterky na průběžné první místo tabulky s šestnácti body.

Při třetím turnajovém dni Panterky v prvním zápase lehce zaváhaly, když jen remizovaly s Velkou Lečicí 1:1. Nicméně všechny další zápasy byly již vítězné. S Krásnou Horou 1:0, s Měchenicemi 3:2 a se Šlágroklasy 3:2. Výsledky Panterkám přinesly 10 bodů a opět první místo tohoto dne. Díky tomu se po součtu všech bodů z odehraných dní opět nacházely na vedoucí příčce tabulky s 26 body.

V posledním hracím dni Panterky potřebovaly potvrdit své kvality a udržet si první místo. S Velkou Lečicí vyhrály vysoko 5:0, s Krásnou Horou 2:0, se Šlágroklasy 5:1 a s Měchenicemi tentokrát remizovaly 2:2, což je ovšem o triumf připravit nemohlo. Získaly opět 10 bodů a znovu první místo hracího dne.

Při závěrečném vyhlášení byly pochváleny za pravidelnou účast ve velkém počtu hráček a za dobré výsledky.

Pro Panterky je první místo na turnaji velkou poctou, jelikož se jim takový výsledek v minulých letech nikdy nepovedl a moc dobře znají kvality svých soupeřek z mistrovských utkání.

Nejlepší hráčkou týmu se stala Lucie Jančíková (foto), která si navíc odnesla i titul nejlepší střelkyně turnaje se šestnácti vstřelenými góly!

Kanonýrka Lucie JančíkováZdroj: Panterky ČechticePanterky měly i nejlepší skóre a to 40 vstřelených gólů (nejvíce ze všech) a 19 obdržených (nejméně ze všech).

„Všechny čtyři hrací dny jsme jako tým naplno odbojovaly, na turnaji panovala skvělá nálada a atmosféra, zkoušely jsme hodně střílet, také různé kombinace, věřily jsme si, mluvily jsme na sebe a jako tým jsme se hodně podporovaly. Musím říct, že jsme si první místo opravdu za náš výkon zasloužily,“ měla jasno kanonýrka Lucie Jančíková a zároveň pochválila ostatní týmy. „Proto měl každý zápas napětí až do samotného konce. Turnaj jsme si užily a budeme se těšit zase příští rok.“

Jančíková poděkovala i za krásné ceny . „Jsem za ně moc ráda, nic podobného jsem vůbec nečekala. Hlavně bych chtěla poděkovat celému týmu, protože díky němu jsem ty naše společné kombinace proměnila v góly.“

Úspěch čechtických fotbalistek zhodnotila i trenérka a hráčka v jednom, Mili Fuchsová: „Z mého pohledu naprostá spokojenost, i když první hrací den nebyl zrovna nejúspěšnější. Opět se ukázal silný týmový duch. Všechny jsme hrály s velkým nasazením a ukázalo se to při třech následujících hracích dnech,“ byla spokojená trenérka a chválila velmi dobrou koncovku, obranu a v neposlední řadě i gólmanské výkony. „Byl to super trénink a další upevnění kolektivu. Mohu si jen přát, aby výkon všech hráček byl minimálně tak dobrý, jako v tomto halovém turnaji.“

Iveta FILIPOVÁ