V kabině si řekly, že by bylo dobré začít útočně a nečekat, co vymyslí soupeřky. Prvních deset minut Panterky ovládaly hřiště a vytvořily na Loděnici tlak. Jediné, co chybělo, bylo úspěšně zakončit šance, jelikož Jančíková přestřelila a střely Zídkové byly pro domácí brankářku snadno lapitelné.

Soupeřky využily šanci, když ze svých tří střel na branku jednou rozvlnily síť za hostující brankářkou a ujaly se vedení. Panterky nic nevzdávály a do konce poločasu dále tlačily soupeřky. Mohly využít trestný kop ve 25. minutě, za balon se postavila Němcová a poslala pěkný centr svým spoluhráčkám. Nicméně Studničková ani Zídková skóre nezměnily.

Druhý poločas začaly hostující hráčky v naději, že ještě není nic prohrané a že mohou zápas srovnat nebo otočit. Vítr z plachet jim však vzal druhý obdržený gól v 38. minutě zápasu, kdy soupeřky využily rychlého protiútoku. Loděnice si dobře hlídaly svou svatyni, nenechaly proměnit ani z blízka dorážející Jančíkovou nebo Andělovou.

Pozornost soupeřek ověřila i Hrdličková prudkou střelou z dálky, ale nastřelila pouze levou tyčku. Poslední minuty zápasu soupeřky zcela ovládly vlastní hřiště a hráčky Čechtic rozebraly jako stavebnici. Do konce zápasu se měnilo skóre ještě jednou, kdy domácí hráčky potrestaly Panterky střelou z dálky.

V sobotu 13. října odehrají Panterky domácí zápas proti Velké Lečici na hřišti v Čechticích od 14 hodin. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.

Ohlasy po utkání

Uplynulé utkání okomentovala Kamila Veselková:

„Na zápas jsme se všechny moc těšily, netušily jsme, že přijde takové zklamání. V prvním poločase jsme naběhly s plnými silami a s chutí proměňovat šance. Jenže soupeřky měly větší štěstí. A už se to s námi vezlo. Po prvním gólu jsme myslely, že celý zápas otočíme a odvezeme si tři body. Ale po situaci, kdy jsme dostaly na 3:0, se s tím už nedalo nic dělat. Byly jsme vyčerpané, rozhozené a čas rychle utekl. Doufám, že příště na domácím zápase se poučíme z chyb a ukážeme, že máme na to vyhrát.“

„Na zápas jsme přijely s tím, že chceme získat body. První poločas jsme měly na to, abychom vedly, jelikož jsme byly silově lepší a měly více šancí, ale opět naše smůla, že jsme gól nedaly, ale naopak dostaly. Druhý poločas byl hodně vyhrocený, obdržely jsme další dva góly a už se nám nepodařilo vyrovnat,“ dodala spoluhráčka Vladěna Sládková.

Loděnice – Čechtice 3:0 (1:0)

Čechtice: M. Kubíková – Sládková (Veselková), Němcová, Andělová, Pražáková – A. Kubíková (Studničková), Zídková, Filipová (Fialková) – Jančíková (Hrdličková).

Iveta Filipová, Veronika Němcová