Nespeky – Hvozdnice 1:0 (0:0)

Do zápasu vstoupili domácí aktivně, ale Burian, Kubec ani Iheanacho hostujícího gólmana nepřekonal. Hvozdničtí hrozili z nebezpečných brejků. Velkou šanci měl Mráz, ale jeho sólo ze strany zpacifikoval gólman Drážek.

Podobný průběh měl i druhý poločas. Na těžkém terénu měli domácí herní převahu, ale bez vyložené šance. To na druhé straně mohl skórovat Mráz v 72. minutě, po nedorozumění brankáře Drážka s obránci, ale přehodil nejen vyběhnutého gólmana, ale i odkrytou bránu. A tak zápas rozhodla 87. minuta, kdy rozhodčí Remenec posoudil zákrok na Večeru jako penaltový a Burian desítku proměnil.

„Od první minuty jsme byli aktivnější, ale kromě šance Buriana z úvodu jsme moc nebezpeční nebyli. Po herní stránce to špatné nebylo, kluci bojovali, ale vyloženou šanci jsme si poté nevytvořili,“ podotkl k prvnímu dějství Jaroslav Myslivec a dodal k druhému poločasu: „Byl velmi podobný prvnímu. Měli jsme převahu, ale bez nebezpečného zakončení a soupeř hrozil z brejků. Jednou nás tam podržel Venca Drážek a v závěru byla ta penalta.“

Branka: 87. Burian (z PK). Rozhodčí: Remenec. ŽK: Iheanacho – Rochl, Hnilička, Třešňák, Matys, Tomanec, Stracený.

Nespeky: Drážek – Cvrček (81. Voráček), Krejza, Burian, Konopiský – Braný, Večera – D. Pešta, Iheanacho, Klauz – Kubec.

Luděk Rublič