Starší dorost

Písek – SK Benešov 4:0
Písek hrající na sestupové hraně vyrovnané divizní tabulky potřeboval zvítězil, což se mu podařilo. Benešovští mu však svým výkonem pomohli. Než se rozkoukali v 8. minutě po dlouhém autu do šestnáctky inkasovali poprvé. Ve 19. a 28. minutě zvyšoval dvakrát po rohu Charvát hlavou již na 3:0. Hosté se nemohli dostat do hry, pokud vkročili na polovinu Písku, většinou je zastavil praporek domácího pomezního rozhodčího, a tak za celý poločas nezahrávali rohový nebo trestný kop.
Po přestávce se hra benešovských hráčů rapidně zlepšila. Začali rychle kombinovat a dostávali se do šancí. Jenže dvakrát Bredler, jednou Kubásek, Vrňák ani Helma „tutovky“ neproměnili. Naopak v 80. minutě inkasovali čtvrtý gól. Hosté tak odjeli z Písku s debaklem, ukřivdění, pokopaní, naštvaní a bez dobrého pocitu z fotbalu.

„Nic jiného jsme nečekali. Vrcholem však bylo v 55. minutě, již za rozhodnutého stavu 3:0, skopnutí Kubáska dvacet metrů od branky soupeře pět metrů před rozhodčím. Nedaroval nám jediný trestný kop na domácí polovině a i pomezní si s námi s úsměvem pohrávali,“ byl po zápase rozzlobený trenér Benešova Miroslav Bubeník na rozhodčí a dodal: „Nedá se nic dělat, musíme bojovat dál a získat body doma.“

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Čmucha. Poločas: 3:0.

SK Benešov: Franěk – Komárek, Večera, Přibyl, Páv (46. Sysel) – Kačírek, Podhorský (46. Kubásek), Bredler, Helma (75. Slavík) – Benák (46. Vrňák), Šmejkal.

Mladší dorost

Písek – SK Benešov 2:2
Začátek patřil domácím, kteří Benešov přitlačili před branku. V největší šanci trefil osamocený útočník po centru ze strany tyč. Hosté přežili počátečný tlak a v 18. minutě udeřili, Kubásek vystihl nepodařenou „malou domů“, a po kličce brankáři otevřel skóre – 0:1. Poté Benešov přehrával soupeře, hlavně ve středu hřiště, dobře kombinoval i napadal. Ve 26. minutě ale Pechač robinsonádou zastavil domácí střelu z šestnáctky po odraženém míči. O minutu později si Kubásek narazil míč s Radačovským, ale mířil jen do prostoru, kde stál brankář Písku. Ve 29. minutě hostující obrana udělala první vážnější chybu, Sysel neuhlídal útočníka, kterého zastavil Svoboda jen za cenu faulu, z nařízené penalty vyrovnal domácí exekutor na 1:1. Ve 36. minutě Písek stav otočil. Odražený míč po rohovém kopu a následný centr zakončil domácí hráč hlavou. Ve druhém poločase se na hřišti přiostřilo. Hrál se bojovný fotbal, doprovázený tvrdými fauly a bohužel i často zákeřnými (především ze strany Písku). Gólových příležitostí bylo pramálo. V 57. minutě vychytal domácí brankář Kubáska po centru Mareše. Kubásek své zaváhání napravil z následného rohu, kdy si jeho střílený centr do sítě srazil gólman – 2:2. V 68. minutě doběhl Kubásek dlouhý pas za obranu, hlavou si přiťukl míč do strany, ale dostal se z ideálního úhlu a netrefil opuštěnou branku. Závěrečných deset minut patřilo domácím, ale Pechač dvě nebezpečné střely zlikvidoval.

„Začátek zápasu jsme zaspali, za což nás soupeř málem ztrestal. Po vedoucí brance jsme převzali iniciativu, bohužel jsme nedokázali přidat druhý gól. Písek otočil stav po našich hrubých chybách. Ve druhém poločase jsme vyrovnali a poté to bylo o jedné brance, který tým by jí vstřelil, ten by pravděpodobně vyhrál,“ zhodnotil zápas kouč Benešova Tomáš Radil.

Branky Benešova: Kubásek 2. Rozhodčí: Čmucha. ŽK: 1 / F. Jendele. Poločas: 2:1.

SK Benešov: Pechač – Hronek, Sysel, Svoboda (36. Komárek), F. Jendele (46. D. Jendele) – Mareš, Radačovský, Zavadil, Hroch – Marušák (53. Vrňák), Kubásek.