BENEŠOV – LOKO VLTAVÍN 2:0

Benešov posílený o čtyři hráče Dukly byl v prvním poločase lepším týmem a vypracoval si během půlhodiny čtyři šance. Jenže Jíša po průniku Mareše přestřelil trestuhodně poloprázdnou branku, Čapka po sóle vychytal Čaba, jenž si poradil i s ranou Mareše. Přesto se domácí radovali, když ve 25. minutě po rohu Jíši doputoval míč až k Žákovi, jenž stál před prázdnou brankou na správném místě. Hosté zahrozili až v závěru, ale Valíček ani Láncz Capoucha nepřekonali.

Ihned po přestávce vyrazil Čaba ránu Mareše na roh. Následně hosté začali přebírat iniciativu, ale do vyložené šance se nedostali. Naopak v 65. minutě předvedla trojice Mareš – Svoboda a zakončující Čapek parádní akci a bylo to 2:0. Do konce zápasu měl sice Vltavín trvalý tlak, ale domácí díky bojovnosti a nadšení výhru uhájili, když v největší šanci vychytal Capouch Klána a rána Pozníčka olízla břevno.

„Kluci si s Vltavínem hrábli na dno, šli na krev, bojovali jako tým a proto jsme proti hodně kvalitnímu týmu byli odměněni, když nám velmi pomohli kluci z Dukly. Chtěli jsme udržet vzadu nulu, což se povedlo, když základem úspěchu byla obrana vyztužená Jeřábkem z Dukly, Honza (Zákostelský) hrál defenzivního záložníka plus Žako (Žák) a jeho potence na střílení branek. Hráli jsme prvně v takové sestavě a uspěli, z čehož mám radost. Pro hráče je to velké zadostiučinění a získali obrovské sebevědomí do dalších bojů," radoval se po utkání kouč Benešova.

Branky: 25. Žák, 65. Čapek. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: Capouch, Žák, Mareš, Jeřábek, Svoboda – Valíček, Krolop, Krimlák, Láncz. Diváci: 345. Poločas: 1:0.

Benešov: Capouch – Braný, Hrubý, Jeřábek, Preisler (90. Vrňák) – Žák, J. Zákostelský – Jíša (58. Svoboda), Čapek, Juroška – Mareš.