Miřetice – Říčany 3:2 (1:1)

Vyrovnané utkání, kde v prvním poločase byli aktivnější hosté, když se po chybě domácích dostali do vedení po přesném zakončení Lohynského. Po zaváhání hostující obrany byl zastaven ve vyložené šanci Jenšík a následnou penaltu proměnil s dávkou štěstí Josef Přitasil.

Ve druhém poločase zvýšili domácí aktivitu a po neskutečné individuální akci Josefa Přitasila se dostali do vedení. Na dvoubrankový rozdíl zvýšil Vojta Přitasil, když využil špatně postavené zdi hostů – 3:1. Domácí prostřídali a hosté se nečekaně ještě dostali do hry z penalty Pavlíčkem, která byla odpískána po zákroku Klenota.

„Nepodali jsme nejlepší výkon, ale ukázalo se, že ani úvodní gól soupeře není na našem hřišti problém. Kvalitu jsme přetavili ve tři branky a tři body zůstaly doma,“ měl radost trenér Miřetic Petr Naňák a už se dívá do budoucna: „Jsme si vědomi své síly  a potencionální posily pro příští sezonu z Kácova a Pravonína, nás mohou posunout ještě o úroveň výš.“

Branky: 26. (z PK) a 60. J. Přitasil, 71. V. Přitasil – 25. Lohynský, 89. Pavlíček (z PK). Rozhodčí: Benák.

Miřetice: Nerad – Zajíc (65. Klenot), K. Čáp, P. Čáp, Zeman – V. Přitasil, K. Moudrý, J. Kamarýt, Jandák (55. Turek), J. Přitasil – Jenšík (85. Lalouček).