VOTICE – SEDLČANY 2:2

Od začátku se hrál kvalitní, rychlý fotbal se šancemi na obou stranách. Hlavně při chuti byl stoper M. Budil, jenž jako první ohrozil branku Sedlčan, ale pálil vedle. A tak ve 23. minutě zahrozili poprvé hosté a hned úspěšně, když rychlý protiútok a centr ze strany zakončil Haas – 0:1. Po půlhodině hry ale bylo vyrovnáno. Obránce Bareš se vydal na výlet, po kombinaci se dostal až před Capoucha, jehož chytře obstřelil – 1:1. Následovalo sólo Viskupa zakončené vedle a střelu sedlčanského záložníka kryl Soukup.

V závěru poločasu měli dvě velké příležitosti domácí, ale M. Budil po centru Čupra trefil tyč a to samé se povedlo Říhovi po přihrávce Němečka.

Chvíli po změně stran se hosté dostali do vedení pěknou brankou, když míč po centru ze strany napálil z voleje sedlčanský hráč do sítě – 1:2. Vzápětí se rozezvučela potřetí tyč za zády Capoucha, kam míči sedlčanský brankář pomohl po střele Čupra, jenž si narazil balón s Viskupem.

V 57. minutě se již Votičtí dočkali vyrovnání, když se do třetice všeho dobrého trefil M. Budil po rychlém brejku a přihrávce Podhorského. Následoval ještě trestný kop hostů nad a to bylo ze strany obou mužstev vše.

„Hrál se dobrý zápas z obou stran, když chvilku jsme měli více ze hry my a chvíli zase oni. Kluci bojovali hráli s nasazením i herně to bylo v pořádku, takže jsem spokojený. Jen škoda, že jsme svoje šance nedokázali více zúročit, když jsme třikrát nastřelili tyč," byl rád trenér Votic Martin Bárta a dodal na adresu Pavla Capoucha, jehož také vedl v Benešově a který teď odešel do Sedlčan: „Je to dobrý gólman a Sedlčanům určitě pomůže k bodům a dobrému umístění v soutěži."

Branky Votic: 30. Bareš, 57. M. Budil. Poločas: 1:1.

Votice: Soukup (46. Tůma) – Šlejmar, M. Budil, Sládek (46. Jonszta), Bareš – Čupr – Říha (46. Homolka), Viskup (64. Šlejmar), Podhorský, Slunečko – Němeček (46. Štork).

Votice hrají další přípravný zápas tradičně v sobotu 21. února od 14 hodin, kdy na umělé trávě nastoupí proti Soběslavi.