ZRUČ NAD SÁZAVOU - MARŠOVICE 5:2 (1:0)

Hosté začali aktivně, ale střela Šacha mířila vysoko nad branku. Poté se dostali do vedení po samostatné akci Brahimiho, který se v malém vápně prosadil přes tři hostující obránce. Do konce první půle pak byli domácí mírně lepší, ale vyloženou šanci už diváci neviděli.

Na začátku druhé půle nejprve dokázali Maršovičtí po rychlém brejku a gólu Šacha vyrovnat, ale chvíli nato neudržel střelu z vápna hostující Pechač a Brahimi byl u míče nejdříve - 2:1. Hattrick dokonal zručský útočník po akci z levé strany a dalším nedůrazu hostující obrany. Žížala ještě krásnou střelou dostal na chvíli Maršovice do hry, ale domácí v útoku velice nebezpeční, si již nenechali výhru vzít a pojistili jí góly Hájka a Ruše - 5:2.

Branky: 15., 52. a 67. Brahimi, 73. Hájek, 83. Ruš - 51. Šach, 71. Žížala. Rozhodčí: Kratochvíl.

Maršovice: Pechač - Matěj Hašek, Bartoš, Kopka, Brabenec (46. Zderadička) - Orsák (60. Laurich), R. Hašek, Dvořák (88. J. Zavadil), Šach - Žížala, Jamrich (74. Řezníček).