DOUBRAVKA – BENEŠOV 1:2

Od začátku se Doubravka pustila do hostů a zle je místy svírala. Jenže benešovská obranná fáze odolávala a když už byla překonána, tak jí pomohl brankář Capouch dvěma výbornými zákroky. Hosté ale s uzdraveným Veinlichem nezapomínali i útočit, což se jim poprvé zadařilo ve 23. minutě, kdy po úniku a centru Komárka hlavičkoval přesně Prikner. Jenže domácí pokračovali v aktivitě a hlavně Róth dělal obraně velké problémy, což dokázal nejlépe v 35. minutě, kdy po krásné akci vyrovnal. Radost Doubravky měla ale jepičí život, když brejkovou situaci Benešova tentokrát zakončil levý obránce Vrňák.
Po přestávce měli domácí velký tlak, ale hostující obrana v čele s brankářem, Capouchem je již do vyloužené šance nepustila, a tak si Benešov odvezl domů tři cenné body.

„Vyhráli jsme opět díky nasazení a nezměrné bojovnosti hráčů, kteří do zápasu dali veškeré svoje úsilí a dohrávali na pokraji vyčerpání," děkoval svým ovečkám trenér Benešova Luboš Zákostelský a pokračoval: „Do zápasu jsme nemohli použít další dva zraněné hráče Luboše Braného a Dominika Němce, které nahradili Ondra Veinlich, jenž dlouho netrénoval a Kuba Bredler, kteří se s tím dobře poprali. Je dobré, že jsme uhráli další tři body, ale musím uznat, že nás Doubravka přehrávala, měla spoustu standardních situací, které jsme, kromě jedné, zvládli. Odbránili jsme to dobře a body jsou pro nás odměnou."

Branky: 35. Róth – 23. Prikner, 38. Vrňák. Rozhodčí: Nehasil. ŽK: Kuťák – Krejza. Diváci: 80. Poločas: 1:2.

Benešov: Capouch – Komárek (67. Večera), Hrubý, Žák, Vrňák – Zoubek, Krejza – Jíša (89. Podhorský), Bredler (65. Janovský), Prikner – Veinlich (72. Filip).