Miřetice – Teplýšovice 3:2 (1:0)

Ve vyrovnaném utkání nedokázali hosté proměnit v prvním poločase tři vyložené šance. Domácí jim v tom sekundovali až do poslední minuty poločasu, když se prosadil po rohovém kopu Kamarýt.

„Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř s dobrým trenérem a zároveň přímý souboj o čtvrtou příčku. Teplýšovice byly kvalitním protivníkem a se štěstím jsme přežili jejich šance z úvodu a v závěru poločasu jsme se dostali do vedení,“ podotkl k prvnímu dějství trenér Miřetic Petr Naňák.

„V prvním poločase jsme byli lepším mančaftem, ale dvě vyložené šance jsme neproměnili. Domácí hrozili na malém hřišti ze standardních situací a jednu jsme v závěru bohužel nepohlídali,“ poznamenal kouč Teplýšovic Roman Sedlařík k prvnímu poločasu.

O přestávce Miřetičtí vystřídali dva hráče a hosté už si ve druhém poločase nevypracovali žádnou šanci. Teplýšovice srovnaly Breburdou po hrubé chybě domácí obrany. Miřetice se ale za chvíli dostaly do vedení po akci a střele na zadní tyč Moudrého. Na dvoubrankový rozdíl zvýšil nádhernou střelou zpoza šestnáctky J. Přitasil. V závěru korigoval z penalty kanonýr Král.

„Dostali jsme hosty do hry po hrubé chybě, ale poté jsme vsítili dvě nádherné branky, získali dvoubrankové vedení a diváci si museli přijít na své. V závěru jsme si situaci zkomplikovali zbytečným pokutovým kopem, ale celkově považuji naše vítězství za zasloužené,“ dodal k druhému poločasu Petr Naňák.

„Vyrovnali jsme a paradoxně, kdy jsme mohli pomýšlet na obrat, tak jsme dostali gól, následně se domácí pěkně trefili z dálky a my jsme jen v závěru z tlaku snížili z penalty. Byl to remízový, bojovný zápas, který domácí se štěstím vyhráli. Kluky ale musím pochválit za bojovnost,“ poznamenal k druhému dějství Roman Sedlařík.

Branky: 44. J. Kamarýt, 63. Zeman, 83. J. Přitasil – 55. Breburda, 88. Král (z PK). Rozhodčí: Divilek.

Miřetice: Nerad – Zajíc, K. Čáp, P. Čáp (46. Klenot), Zeman – V. Přitasil, Moudrý, J. Kamarýt (46. Jandák), Turek (55. Jantač), J. Přitasil – Jenšík (76. Lalouček).

Teplýšovice: Franěk – J. Dřízal, Kamenský, Šahin, Stěhule – Hruška (65. T. Klabík), Maršoun, Pejša, Vyhlídal – Mládek (48. Breburda), Král.

Ilustrační foto
Kondrac vyválčila dva body v Říčanech