VOTICE B – CHOTÝŠANY 3:0                            
Domácí měli po celé utkání navrch. Jenže střelecky se dlouho nemohli prosadit. Pár minut po obrátce  byl ve velkém vápně faulovaný Haas a Kuneš zkušeně z penalty otevřel skóre. O chvíli později chyboval chotýšanský gólman Keseli a Haas zvýšil na 2:0. Marila se do svého soupeře pustila s ještě větší chutí a hostující gólman musel vytáhnout několik skvělých zákroků. Na nekompromisní dělovku Haase pod víko byl ale krátký. Tříbranková výhra domácího celku byla pro soupeře ještě milosrdná.
„Sehráli jsme hodně špatný zápas. Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. V podstatě jsme se jim nevyrovnali vůbec v ničem. Z naší strany opravdu bídně odehrané utkání,nebylo tam nic z toho, co jsme si představovali. Špatně jsme bránili, v útoku jsme nebyli nebezpeční. První půli jsme nějakým způsobem se štěstím vydrželi bez branek. Druhý poločas nás načali penaltou, která byla, a pak už nebylo co řešit. S tím naším předvedeným výkonem jsme na zvrat neměli šanci. Stát se to může, ale pokud by se nám to mělo stávat pravidelněji, budeme mít velké problémy,“ zhodnotil utkání kouč Chotýšan Ivan Suchomel.

Branky: 60. a 73. Haas, 50. Kuneš (pen.). Rozhodčí: Kubíček – Tobiška, Zubková. ŽK: Matějka/Kamarýt. Poločas: 0:0. Votice B: Soukup – Kuneš, Budil, Dušátko, Šlejmar – Štork (63. Jonszta), Kolář, Homolka Houška (79. Neuberg) – Matějka, Haas (88. Bauer). Chotýšany: Keseli –  Hampešt, Lukáč (73. Říha), Mleziva, Šindelář – Hanibal (55. Moravec), Kamarýt (72. Kratochvíl), Průcha, Povolný – Červeňák, Hanuš.