SPARTA PRAHA B – VLAŠIM            1:1

Hosté využili hned první šanci, v šesté minutě Holého po centru Macháčka nadvakrát překonal Matějka. Sparťané poté svého soupeře přehrávali a dostávali se často i k zakončení, nedokázali ale proměnit ani ty nejvyloženější šance.

Ve druhém poločase se dvakrát sám před Hanušem ocitl sparťanský útočník Jurdík, ale ani jednou neuspěl. Až pět minut před koncem proměnil neustálý tlak v gólový úspěch střídající Valenta, který po deseti vteřinách na hřišti dorazil do sítě Krchovu hlavičku.

O chvíli později se sami na bránu hostů hnali Valenta s Putzem, ani tuto příležitost ale nedokázali využít.

Trenér Vlašimi Luboš Urban, kterému chyběli tři hráči základní sestavy Zákostelský, Vaněček a Nečas k utkání dodal. „Soupeř je jasným sestupujícím, ale hraje v poslední době dobrý, pohyblivý, technický fotbal, což se potvrdilo. V úvodu se nám sice podařilo vstřelit gól. Poté ale Sparta zlobila, hrála moderní fotbal, roztahovala hru do stran, kombinovala, a tak se  ze zápasu nakonec stal souboj domácích hráčů s naším brankářem Hanušem, který minimálně vyřešil pět, šest tutových  šancí a neskutečně nás podržel. Je jen škoda, že když už tlak Sparty slábnul a my jsme dobře zahušťovali hru, tak jsme v 85. minutě inkasovali. Na jednu  stranu je bod zlatý bod, ale tři  byly blízko, i když by si asi Sparta nezasloužila prohrát. Jsme zachráněni a poslední zápas můžeme hrát bez zábran."

Branky: 85. Valenta – 6. Matějka. Rozhodčí: Hrubeš – Moláček, Ubias. ŽK: Jurdík, Krch – Macek, Vebr, Matějka, Demeter, Pokorný. Diváci: 282. Poločas: 0:1.

Sparta Praha B: Holý – Jánoš, Krch, Polom, Hybš – Kadeřábek, Jirásek, Rada, Folprecht (46. Tomášek, 85. Valenta), Sýkora (66. Putz) – Jurdík. Trenér: Svoboda.

Vlašim:  Hanuš – Vebr, Petrů, Macháček, Starý – Macek (80. Červenka), Kosak – Vojta (70. Janda), Demeter (77. Pokorný), Průcha – Matějka. Trenér: Urban.