Starší dorost

SK Benešov – Strakonice 3:1

V úvodu vyrovnaného prvního poločasu se dostali hosté do dvou velkých šancí, ale mířili mimo brankové tyče, což se jim stalo osudným. Do vedení šli po dvou identických akcích z pravé strany domácí, když Král využil přihrávky Kačírka a Šmejkal asistence Tomáše Moravce. Jenže místo uklidnění v benešovských řadách přišel rychlý brejk hostů zakončený gólem.
Po přestávce začali domácí opět vlažně a jen díky neschopnosti strakonických hráčů neinkasovali. Hosté se nadále tlačili za vyrovnáním, ale gól padl na druhé straně, když Král využil nabídky od Šmejkala. V dalším průběhu zápasu již domácí tři body udrželi.

Branky Benešova: Král 2, Šmejkal. Rozhodčí: Myška. Poločas: 2:1

SK Benešov: Franěk – J. Moravec, Zoubek, Večera, Páv – Kačírek (75. Horčička), Podhorský, Šmejkal, T. Moravec, Král (80. R. Stibůrek) – Semerád (89. Pazdera)

Mladší dorost

SK Benešov – Strakonice 0:3

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, převážně mezi velkými vápny se střelami z větších vzdáleností. Hosté v úvodu zahrozili dvakrát středem obrany, ale Říha pokusy zlikvidoval. Domácí kontrovali Horčičkovou střelou vedle, Bredler provětral rukavice hostujícímu gólmanovi a Kubáska po samostatném úniku vychytal nohama gólman a dotřetice strakonický brankář ukryl do rukavic dělovku Hrocha. Od 25. minuty převzaly iniciativu důraznější Strakonice a dostávaly se před domácí branku přes střed hřiště. Nejprve několikrát zahrozily střelami, se kterými si poradil Říha nebo končily mimo branku. Ve 33. minutě se dostal hostující útočník až před benešovského brankáře a střelou podél něj dostal Strakonice do vedení.
Začátek druhého poločasu patřil benešovským dorostencům, ale střely Horčičky, Kubáska a Drndy v síti neskončily. Naopak v 57. minutě přišel centr z pravé strany a Pazdera při pokusu odvrátit míč, nešťastně namazal míč proti noze hostující útočníkovi, který neměl problém trefit odkrytou branku – 0:2. Domácí se po zbytek zápasu nezmohli na nic jiného, než na hádky mezi sebou. V 76. minutě uzavřel skóre strakonický hráč, který se po rohovém kopu dostal k odraženému míči a pěknou křižnou střelou nedal Říhovi šanci.

Branky: nenahlášeny. Rozhodčí: Myška. Bez karet. Poločas: 0:1

SK Benešov: Říha – Sysel, Komárek, Pazdera, Páv (41. Svoboda) – Hroch (41. Drnda), Bredler, Zavadil (61. F. Jednele), Hronek (20. D. Jendele) – Horčička, Kubásek