ADMIRA PRAHA 1
SK BENEŠOV 0

Podruhé po sobě zajížděl Benešov na půdu soupeře. Zatímco před týdnem se vracel z Kladna s jedním bodem a optimistickou náladou, tentokrát přijel se sklopenou hlavou. Admiře už prakticky o nic nejde, a tak se její hráči fotbalem víceméně baví a čekají koho ještě v soutěži potrápí. Tentokrát to byl Benešov. Fotbal ze strany hostů byl místy dost bezzubý a nenesl známky mužstva bojujícího o udržení v soutěži. Domácí hlavně v první půli dokázali párkrát dostat benešovskou obranu pod tlak. Gól paradoxně dali až po hrubce hostujícího Koblasy.
První zaskřípání v benešovské souhře se projevilo už ve 2. minutě. Před domácím pokutovým územím ztratili útočníci balón a rychlý brejk Admiry musel likvidovat až brankář Capouch. V 5. minutě minul při odkopu hostující Janík balón a Martinic trefil levou tyč. V 9. minutě vyrazil dopředu Benešov a Turek po uvolnění Petrem Štěpánem protáhnul domácího gólmana Klímu. Minutu nato zahrávali hosté přímý kop a Janíkova hlavička přelétla těsně domácí bránu. Za okamžik to zkoušel tentýž hráč z osmnácti metrů. V 17. minutě po domácím rohu pálil z hranice velkého vápna Houzar. Vzápětí unikal benešovské obraně Kubice, Žák jej ale stačil v poslední chvíli dostihnout. Ve 34. minutě po centru Turka překonal Bubeník střelou z úhlu domácího gólmana, avšak na brankové čáře stačil balón vykopnout vracející se obránce.
Druhý poločas začali lépe domácí. Hned po rozehrání kopali nebezpečný rohový kop. Za tři minuty stačil v poslední chvíli strčit Křivohlavý nohu do střely domácího hráče a stočit tak míč na roh. Po rohu hostů v 52. minutě zastavil bombu Ondřeje Štěpána na malém vápně spoluhráč Havlín. Za malou chvíli se vydala na výpad benešovská dvojice Křivohlavý - Havlín a k jejich škodě druhý jmenovaný propásnul vhodný okamžik k zakončení. V 59. minutě vyrobil benešovský stoper Koblasa hrubku uprostřed hřiště a čtyři domácí hráči postupovali na jediného benešovského. Se situací si poradili dobře a Kubice nedal Capouchovi šanci – 1:0. Od tohoto okamžiku se hra odehrávala většinou ve středu hřiště. Šanci alespoň na jeden bod svitla hostům v 87. minutě Po dobře rozehraném signálu trefil Turek jen vybíhajícího brankáře.
Ladislav Fiala, trenér SK Benešov: „Potřebovali jsme vyhrát, ale mladý kolektiv utkání nezvádl. Po herním výpadku, hlavně ve druhém poločase, nás srazila do kolen hrubá chyba Koblasy. Situace je špatná, přesto budeme bojovat do poslední chvíle.“

Branka: 59. Kubice. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: Vlček, Hajner, Kubice - Janík, Havlín. Diváků: 250. Poločas: 0:0.
SK Benešov: Capouch – Křivohlavý, Koblasa, Žák, P. Štěpán (78. Slovák) – Bubeník, Janík, Štork (72. Páv), O. Štěpán – Havlín (80. Hála), Turek.

V příštím kole divizní soutěže B se hraje v neděli 20. května 2007 od 17 hodin na hřišti u Konopiště pikantní derby mezi lídrem tabulky FC Graffin Vlašim a o udržení v soutěži bojujícího SK Benešov