Nad Benešovem se stahují černé sestupové mraky

PRAHA - Ve 25. kole divize B zajížděl třináctý SK Benešov na hřiště páté Admiry Praha.

14.5.2007

Hlavičku sice Roman Křivohlavý získal pro sebe, zápas ale naopak Admira.Foto: Stanislav Pešek

ADMIRA PRAHA 1
SK BENEŠOV 0

Podruhé po sobě zajížděl Benešov na půdu soupeře. Zatímco před týdnem se vracel z Kladna s jedním bodem a optimistickou náladou, tentokrát přijel se sklopenou hlavou. Admiře už prakticky o nic nejde, a tak se její hráči fotbalem víceméně baví a čekají koho ještě v soutěži potrápí. Tentokrát to byl Benešov. Fotbal ze strany hostů byl místy dost bezzubý a nenesl známky mužstva bojujícího o udržení v soutěži. Domácí hlavně v první půli dokázali párkrát dostat benešovskou obranu pod tlak. Gól paradoxně dali až po hrubce hostujícího Koblasy.
První zaskřípání v benešovské souhře se projevilo už ve 2. minutě. Před domácím pokutovým územím ztratili útočníci balón a rychlý brejk Admiry musel likvidovat až brankář Capouch. V 5. minutě minul při odkopu hostující Janík balón a Martinic trefil levou tyč. V 9. minutě vyrazil dopředu Benešov a Turek po uvolnění Petrem Štěpánem protáhnul domácího gólmana Klímu. Minutu nato zahrávali hosté přímý kop a Janíkova hlavička přelétla těsně domácí bránu. Za okamžik to zkoušel tentýž hráč z osmnácti metrů. V 17. minutě po domácím rohu pálil z hranice velkého vápna Houzar. Vzápětí unikal benešovské obraně Kubice, Žák jej ale stačil v poslední chvíli dostihnout. Ve 34. minutě po centru Turka překonal Bubeník střelou z úhlu domácího gólmana, avšak na brankové čáře stačil balón vykopnout vracející se obránce.
Druhý poločas začali lépe domácí. Hned po rozehrání kopali nebezpečný rohový kop. Za tři minuty stačil v poslední chvíli strčit Křivohlavý nohu do střely domácího hráče a stočit tak míč na roh. Po rohu hostů v 52. minutě zastavil bombu Ondřeje Štěpána na malém vápně spoluhráč Havlín. Za malou chvíli se vydala na výpad benešovská dvojice Křivohlavý - Havlín a k jejich škodě druhý jmenovaný propásnul vhodný okamžik k zakončení. V 59. minutě vyrobil benešovský stoper Koblasa hrubku uprostřed hřiště a čtyři domácí hráči postupovali na jediného benešovského. Se situací si poradili dobře a Kubice nedal Capouchovi šanci – 1:0. Od tohoto okamžiku se hra odehrávala většinou ve středu hřiště. Šanci alespoň na jeden bod svitla hostům v 87. minutě Po dobře rozehraném signálu trefil Turek jen vybíhajícího brankáře.
Ladislav Fiala, trenér SK Benešov: „Potřebovali jsme vyhrát, ale mladý kolektiv utkání nezvádl. Po herním výpadku, hlavně ve druhém poločase, nás srazila do kolen hrubá chyba Koblasy. Situace je špatná, přesto budeme bojovat do poslední chvíle.“

Branka: 59. Kubice. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: Vlček, Hajner, Kubice - Janík, Havlín. Diváků: 250. Poločas: 0:0.
SK Benešov: Capouch – Křivohlavý, Koblasa, Žák, P. Štěpán (78. Slovák) – Bubeník, Janík, Štork (72. Páv), O. Štěpán – Havlín (80. Hála), Turek.

V příštím kole divizní soutěže B se hraje v neděli 20. května 2007 od 17 hodin na hřišti u Konopiště pikantní derby mezi lídrem tabulky FC Graffin Vlašim a o udržení v soutěži bojujícího SK Benešov

14.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Červený Újezd, Po zapracování možnost zvýšení mzdy.První kontakt telefonicky nebo osobně,. Pracoviště: Michal poustecký, 257 88 Červený Újezd u Votic. Informace: Michal Poustecký, +420 603 210 337. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 120 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků řidič vysokozdvižného vozíku. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Čerčany, oprávnění VZV výhodou., ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA UVEDENÝ EMAIL.. Pracoviště: Žpsv a.s., Za tratí, č.p. 369, 257 22 Čerčany. Informace: Boušová, +420 317 477 100. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 23 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři kuchař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Agronova loket a.s. - motorest u vlka, 257 65 Čechtice. Informace: Jiří Buřič, +420 603 579 572. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 11 400 Kč Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních uklízeč/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 11400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Bystřice u Benešova. Pracoviště: Základní škola bystřice, Dr. E. Beneše, č.p. 300, 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: Martin Gruber, +420 317 793 300,602 410 394.

2

Vlašimská rezerva je po vítězství v čele tabulky

Jankov konečně urval výhru

SK Benešov má nového předsedu, je jím Tomáš Novák

Benešov - Nově zvolený Výkonný výbor fotbalistů SK Benešov na svém první zasedání zvolil v pondělí 15. října svého předsedu tak, jak mu ukládají Stanovy spolku. Nově ale zvolil i místopředsedu, kterého teprve musí zakotvit do nových stanov. To si dal výkonný výbor jako jeden ze základních úkolů.

-

Skvělý Benešov, marná Vlašim

Benešovsko - Zatímco v derby s Benešovem hokejisté Vlašimi zazářili úchvatným obratem, v sobotu doma splakali nad výdělkem, když je krutým výpraskem 9:2 vyprovodil Rakovník. To Benešov zazářil, přemohlo totiž silný celek Příbrami po velké bitvě 3:2.