STARŠÍ DOROST

VLAŠIM – BEROUN 3:0

Poslední zápas sezony se hrál v horkém letním počasí na hlavním stadionu ve Vlašimi. Domácí tým mohl jít do vedení již ve 3. minutě, ale Sedláček technickou střelou uvnitř pokutového území těsně minul levou šibenici. Ve 14. minutě byl blízko otevření skóre Beroun, ale prudká střela z 16 metrů mířila těsně nad. Za malou chvíli na druhé straně z podobné situace těsně minul branku Srb. Ve 21. minutě trefili hosté břevno z přímého kopu z 22 metrů. První gólový moment přišel ve 33. minutě, když se po ideální přihrávce Šandy a následném uvolnění ve vápně trefil k tyči Dušek.

Druhou půli začali aktivněji hosté, ale ve finální fázi se nedokázali prosadit. Největší šanci spálili v 53. minutě, kdy samostatný únik vychytal brankář Gabriel. Domácí se snažili přidat druhou branku, což se jim podařilo v 74. minutě, když po výborné finální přihrávce Vlka obešel obránce i brankáře Dušek a do prázdné branky pohodlně skóroval. Účet zápasu měl na svědomí v 86. minutě Rut, když bezpečně proměnil sólový únik.

„Celý tým musím moc pochválit. V zápase, ve kterém prakticky o nic nešlo, kluci dobře plnili taktické pokyny, hráli s chutí a zodpovědně. Po většinu zápasu jsme dobře kombinovali a diktovali tempo. Soupeř se sice dostal v úvodu druhé půle do mírné převahy, ale ve finální fázi se nedokázal prosadit. Závěr pak patřil jednoznačně našemu týmu a vítězství je zcela zasloužené," měl radost po zápase trenér vlašimského staršího dorostu Petr Staněk a dodal: „Jako trenér jsem si mohl užít výhru nejen v posledním zápase v sezoně, ale i celkově. Po deseti letech práce u mládeže jsem se rozhodl z několika zásadních důvodů skončit."

Starší dorost Vlašimi skončil v sezoně na osmém místě.

Branky: 33. a 74. Dušek, 86. Rut. Poločas: 1:0. Vlašim: Gabriel – Vlk, Janák, Šanda, Martinák – Pavouček (84. Polyak), Novotný, Srb, Bělohlávek (65. Jelínek) – Sedláček (70. Rut), Dušek (87. Burda).

MLADŠÍ DOROST

VLAŠIM – BEROUN 3:0 KONTUMAČNĚ

Mladší dorost Berouna přijel do Vlašimi jen se dvěma hráči, a proto se zápas nemohl uskutečnit. Domácí sice vyhráli kontumačně 3:0, ale poslední zápas si asi představovali jinak, zvláště když soupeři nastříleli na podzim patnáct branek.