Na turnaj se vydala další skupina nominovaných hráčů, která odjížděla s přáním, aby si hráči hlavně zahráli pohodový halový fotbal a odreagovali se od tréninkové dřiny. Jejich výborné výkony a předvedená hra je ale po zápasech ve skupině opět katapultovaly do hry o medaile a do boje o příčky nejvyšší.
Turnaj byl převážně obsazen týmy hráčů ročníku 2000 ze Středočeského kraje a ozdobou byla přítomnost “ligového “ týmu FC Slovan Liberec.
Turnaj se hrál systémem na dvě skupiny, zápasy o umístění, semifinále a finále.

Bojů ve skupinách se účastnily týmy: SK Union Čelákovice, TJ Neratovice, Slovan Bohnice, FC Lobkovice, SK Roudnice, SK Spartak Příbram, FC Slovan Liberec a SK Benešov.


Malí špunti od Konopiště porazili v základní skupině:
SK Benešov - SK Union Čelákovice 3:0 (Zeman, Slepička, Voslář), SK Benešov - Slovan Bohnice 2:0 (Dumský, Zeman), SK Benešov - TJ Neratovice 3:1 (Slepička 2, Zeman).
Po vítězství v základní skupině si Benešáci poradili v semifinále s týmem FC Lobkovice a čekalo je zasloužené finále s “ligovým“ suverénem druhé základní skupiny FC Slovan Liberec.

Semifinále: SK Benešov - FC Lobkovice 2:1 (Zeman, Voslář).

Finále: SK Benešov - FC Slovan Liberec 1:0 (Zeman).

Ve finále se malí Benešáci utkali s Libercem a zaplněná hala sledovala výborný fotbal. Benešovu patřil začátek zápasu, vstřelil střelecky disponovaným Zemanem první branku a měl další dvě gólové šance. Celý benešovský tým se v průběhu finále prezentoval velkým nasazením, výborným pohybem hráčů se snahou o kombinační fotbal. Ani liberečtí hráči nezůstávali pozadu a posledních pět minut finále bylo v jejich režii. Dobrou kombinací se snažili srovnat skóre a jenom obětavé a důrazné zákroky benešovských obránců Machače a Dumského nedovolily soupeři vstřelit vyrovnávací branku. Po závěrečném hvizdu se malí hráči Benešova radovali ze zlatého turnajového hattricku z minulých dnů a velkého poháru pro celkového vítěze.
Individuálního ocenění se ještě dostalo benešovskému Janu Zemanovi, který se stal po zásluze nejlepším hráčem turnaje.
Pohár pro vítěze nad hlavu zvedli hráči SK Benešov: Adam Dumský, Vladislav Klápa, Ondřej Machač, Filip Mejdrech, Daniel Slepička, Daniel Varga, Dominik Voslář, Jan Zeman a Adam Žďárský.

Celkové pořadí: 1. SK Benešov, 2. FC Slovan Liberec, 3. SK Union Čelákovice, 4. FC Lobkovice, 5. SK Roudnice nad Labem, 6. SK Spartak Příbram, 7. Slovan Bohnice, 8. TJ Neratovice.