DOROST U17

BENEŠOV – VYŠEHRAD 3:2

Začátek zápasu domácím vyšel. Střelu Baarieva ještě gólman vyrazil na roh, ale ve 12. minutě chyboval, když míč po trestném kopu Srba ze 40 metrů zatočeném na zadní tyč nikdo netečoval – 1:0. Netrvalo dlouho, Srb si po úniku Vondráka zpracoval míč v šestnáctce a z otočky prostřelil brankáře. Domácí slibné vedení, ale aktivně hrající hosté rychle srovnali, když po skoro identických akcích, centru na zadní tyč skórovali Škurek a Niederle. A to ještě jednu ránu Budil vyrazil a závar uhasili domácí na poslední chvíli.
Ve druhém poločase se nehrála moc kvalitní kopaná. Neustále diskutující hosté přišli ve 47. minutě o vyloučeného střelce druhé branky Niederleho. Přesto byli poté lepším týmem, protože benešovští mladíci si nebyli schopni pořádně přihrát. Vyšehradští se dostali do tří slibných šancí, které však zakončili vedle. A tak přišla 73. minuta. Po chybě v hostující obraně se dostal k míči Zoubek, přihrál před prázdnou branku Hamplovi, který rozhodl zápas šťastně ve prospěch Benešova.

Branky: 12. a 17. Srb, 73. Hampl – 27. Škurek, 32. Niederle. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 0:4. ČK: 47. Niederle. Poločas: 2:2. Benešov: Budil (41. Malík) – Zahradníček, Vilímek, Kořínek, Pazdera – Hampl, Kuželka (50. Dumský) – Vondrák (79. Tůma), Srb, Baariev (68. Horák) – Popelka (61. Zoubek).

DOROST U16

BENEŠOV – VYŠEHRAD 4:2

Zápas začali domácí tragicky. Než se rozkoukali, prohrávali v 6. minutě 0:2. Nejprve pronikl středem Krasnyanyk a prostřelil Urbana a následně se benešovský gólman červenal při střele „černouška" Majera z 20 metrů. Domácí se ale rychle oklepali a mezi 18. a 30. minutou otočili stav. Nejprve neudržel brankář hostů míč po trestném kopu Zoubka a balón dorazil do sítě Štrajt. Poté zakončil přihrávku ze strany opět Štrajt a dílo dokonal Zoubek nádherným volejem po centru Kabíčka. V závěru poločasu převzali iniciativu Vyšehradští, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
Ve druhém poločase se lépe na hřišti pohybovali hosté a několik požárů domácí na poslední chvíli uhasili. Benešovští, kterým již vázla spolupráce, podnikali sporadické akce a jen Fišerovu střelu po brejku gólman lapil. V 73. minutě ale proměnil Rataj penaltu po faulu na Zoubka a bylo rozhodnuto – 4:2.

Branky: 18. a 28. Štrajt, 30. Zoubek, 73. Rataj (z PK) – 5. Krasnyanyk, 6. Majer. Rozhodčí: Hocek. ŽK: 1:1. Benešov: Urban – Klápa, Rataj, Dumský, Machač (57. Hergesell) – Matoušek (64. Slepička), Šedivý – Kabíček, Zoubek, Baštýř (41. Fišer) – Štrajt.