U17

KOLÍN – BENEŠOV 1:0 PK

Jelikož oba týmy neoplývaly obzvlášť technickými hráči, tak se hrála „holomajzna" s minimem ohrožení branek, a když už k němu došlo, tak většinou po nákopech a důrazu. V prvním poločase měli hosté dvě šance, ale Korecký po získání míče na stoperovi přeloboval sice brankáře, ale míč skončil vedle a Linhart po sóle v tísni gólmana Zárubu neprostřelil. Na druhé straně domácí trefili tyč.
Po přestávce se pokračovalo v bojovnosti a nasazení, ale bez větší kombinace. Obrovskou šanci si vypracovali hosté na začátku druhé půle, ale Zamrzla, podobně jako s Motorletem, nastřelil po přihrávce Koreckého obránce v brance. Poté došlo k nepříjemnosti, když si domácí Jirků po střetu s vlastním spoluhráčem „odnesl" zlomeninu nosu. Kolínští byli následně blíže ke gólu, ale po úniku ze strany mířil útočník těsně vedle a o chvíli později střelu vyrazil Šimáček.
A tak zápas skončil bez branek a při pokutových kopech se bojovalo o druhý bod. Obě pětice se nemýlily, až v šesté sérii chytil brankáři Šimáčkovi střelu jeho protějšek Záruba, aby následně domácí hráč rozhodl o výhře Kolína.

Rozhodčí: Starý. ŽK: 2:0. Benešov: Šimáček – Toupal, Maršík, Dvořák, Šmíd (50. Krámek) – Sirotek, Linhart – Říha (70. Platil), Pešta (80. Vilímek), Zamrzla (78. Sládek) – Korecký.

U16

KOLÍN – BENEŠOV 0:1

Benešov na hrozném hřišti předvedl kvalitní výkon, který vyvrcholil gólem Srba na začátku druhého poločasu. Poté se hosté zatáhli a koledovali si o vyrovnání, ale kolínské centry i díky dobré obraně a brankáři Budilovi uskákali a odvezli si domů cenné tři body.

Branka: 44. Srb. Poločas: 0:0. Benešov: Budil – Tůma, Kořínek, Bareš, Kratochvíl – Srb, Vilímek – Blažejovský (Popelka), Vondrák (Baariev), Hampl – Zahradníček. 

Dnes, ve čtvrtek 28. srpna, předehrává benešovská U17 a U16 mistrovský zápas s Admirou Praha. Zápas U17 začíná v 15:30 a U16 hraje v 17:45.