Litoměřicko – Benešov 5:1 (1:0)

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie, ve které ale musel trenér Benešova dvakrát střídat (Rataje a Hurka), navíc hosté inkasovali po zakončení Hanuše.

Ve druhém poločase se snažili hráči od Konopiště srovnat, ale nebylo jim přáno, a když dostali v 62. minutě druhý gól od Maršálka, bylo zle. Domácí se dostali do laufu, navíc trenér poslal na hrot urostlého Kacafírka, který po chvíli pobytu na hřišti přidal třetí gól. Engelmann sice po brejku „angličanem“ vykřesal jiskřičku naděje pro Benešov, ale tu rychle uhasil Kacafírek, který po dlouhém nákopu přetlačil jako buldozer dva hráče hostů a ranou k tyči nedal Tetourovi šanci. Definitivní tečku za zápasem dal v 88. minutě Šimkovský parádní ranou z rohu šestnáctky do šibenice – 5:1.

„Sice první dvě branky padají na vrub brankáře, ale entuziasmus a nadšení domácích byly daleko vyšší než u nás. Bez toho se zápasy v ČFL vyhrávat nedají,“ měl o příčinách prohry jasno Roman Veselý.

Branky: 70. a 85. Kacafírek, 35. Hanuš, 62. Maršálek, 88. Šimkovský – 77. Engelmann. Rozhodčí: Zadinová. ŽK: Šimkovský, Maršálek, Trýzna, Hanuš, Kacafírek – Zákostelský, Ježdík, Vrňák.
Benešov: Tetour – Haitl (63. Vrňák), Neuberg, Zákostelský, Laňka – Brejcha – Engelmann, Čapek, Hurka (35. Kozel), Rataj (24. Ježdík) – Esomba.