LUŠTĚNICE – BENEŠOV B 0:1

Hosté začali utkání aktivně, dobře kombinovali a v 10. minutě udeřili, když si Bubeník naběhl na přihrávku Janovského přízemní střelou překvapil Řezáče. Domácí branka zmrazila a hosté mohli vzápětí zvýšit vedení, ale míč po Voráčkově obstřelu brankáře, po akci Bubeníka, zastavil na brankové čáře Pavlíček. Benešovští pozorně bránili a tak měly Luštěnice jen jednu šanci, ale Tlamicha hlavičku Hůlky vyrazil a Martin Chrpa uklidil míč do bezpečí.

Po změně stran se obraz hry změnil, domácí přidali na tempu, ale dobře organizované obrana hostů je do šance nepustila. Naopak na opačné straně neproměnil Rybařík penaltu po faulu na Voráčka. Luštěnické to povzbudilo, ale nakopávané míče obrana Benešova v čele s výborným brankářem Tlamichou uskákala a těsnou výhru uhájila, když jim jednou pomohlo břevno.

„V poslední době jsme se hodně věnovali psychice hráčů a vlastní motivaci. Teď to byl náš zápas, od příjezdu na stadion až po závěrečný hvizd rozhodčího. Na hráčích bylo vidět, že chtějí uspět a po zápase byla většina z nich šťastná a spokojená, což jsem u nich viděl poprvé od doby, kdy je vedu. Přestože to nebyl nijak zvlášť dobrý výkon, dokázali jsme soupeře dokonale zaskočit," měl radost trenér Benešova B Petr Slepička a chválil: „Ne tak často chválím, ale začlenění Martina Bubeníka po zranění do sestavy se jeví velmi pozitivně. Jeho zkušenosti, přehled a autorita dávají týmu jiný obraz a jsem rád, že to byl právě jeho gól, který rozhodl. Za šance v předchozích zápasech si to určitě zasloužil. Čeká nás poslední zápas doma a těším se, že navážeme na předchozí dvě vítězství a podzimní část sezony nakonec nebudeme hodnotit negativně."

Branka: 10. Bubeník. Rozhodčí: Tobiška. ŽK: 4:2. Poločas: 0:1.

Benešov B: Tlamicha – Hronek, M. Balík, Martin Chrpa, P. Balík – Keltner, Filip, Janovský (46. Rybařík), Bubeník (85. Marek Chrpa), Urban – Voráček.