PÁTEK 14. DUBNA

FNL: 17:00 Příbram – Slavia Praha B
I. A třída A: 19.00 Jíloviště – Klecany
I. B třída D: 19.00 Velké Popovice – Teplýšovice
I. B třída E: 17.30 Jesenice – Dobříš B

V SOBOTU 15. DUBNA

FNL: 16.30 Vlašim – Dukla Praha
ČFL B: 10.15 Ml. Boleslav B – Velvary, 10.30 Kolín – Přepeře
Divize A: 10.30 Komárov – Soběslav, 14.00 Tochovice – Domažlice B
Divize B: 10.15 Neratovice – Meteor Praha
Divize C: 16.30 Dobrovice – Benátky n. J.
KP: 10.15 Hřebeč – Dobříš, 10.30 Sp. Příbram – Mn. Hradiště, 17.00 Beroun – Sedlčany, Doksy – Horky n. J.
I. A třída A: 10.30 Vestec – Kladno B, 17.00 Králův Dvůr B – Kralupy, Milín – Nelahozeves, Jinočany – Chlumec, Velká Dobrá – Kosoř, Nové Strašecí – Podlesí
I. A třída B: 10.15 Čelákovice – Dol. Bousov, Boh. Poděbrady – Nymburk, Sn Poděbrady – Býchory, 15.00 Votice – Poříčí n. S., 17.00 Luštěnice – St. Boleslav, Hlízov – Pš. Mělník
I. B třída B: 10.30 Pěčice – Všestudy, 17.00 Bakov – Byšice, Libčice – Chotětov, FC Mělník – Lužec
I. B třída C: 13.00 Bílé Podolí – Vykáň, 17.00 Ostrá – Pečky, Sadská – Velim B, Vrdy – Městec Králové, Pátek – Milovice
I. B třída D: 13.00 Divišov – Kácov, Jevany – Kunice, Křivsoudov – Sedlec-Prčice, 17.00 Sázava – Uhl. Janovice
I. B třída E: 13.00 Loděnice – Jílové, 17.00 Jince – Tlustice, Černolice – Rožmitál p. Tř., Zdice – Neumětely, Lety – Psáry

V NEDĚLI 16. DUBNA

ČFL A: 16.30 Povltavská FA – Plzeň B (hř. Štěchovice), Hostouň – Motorlet Praha
ČFL B: 16.30 Zápy – Benešov
Divize A: 10.00 Příbram B – Rokycany
Divize C: 16.30 Čáslav – Vys. Mýto
KP: 17.00 Velim – Povltavská FA B, Průhonice – Tuchlovice, Sokoleč – Nespeky, Poříčany – Kutná Hora
I. A třída A: 17.00 SK Rakovník – Slaný B
I. A třída B: 17.00 Lysá n. L. – Čáslav B, Úvaly – Vlašim B
I. B třída A: 10.15 Lhota – Hostouň B, 17.00 Roztoky – Tn Rakovník, Zavidov – Švermov, Hředle – Libušín, Lány – Tuchoměřice, Braškov – Lubná, Mšec – Vraný
I. B třída B: 17.00 Velvary B – Kosmonosy B, Rejšice – Hovorčovice, Benátky B – Záryby
I. B třída C: 17.00 Zeleneč – Semice, Plaňany – Jíkev
I. B třída D: 13.00 Miřetice – Říčany, 17.00 Sedlčany B – Vyžlovka
I. B třída E: 17.00 Cerhovice – Nová Ves p. Pl.