STARŠÍ DOROST

NYMBURK – BENEŠOV  1:4

Hosté se sice vrhli od začátku do útoku, ale domácím stačil jeden nákop za obranu na rozběhnutého útočníka, kterého sice Hrbek zpacifikoval, ale na následnou hlavičku po centru již nestačil. Benešov se v zápase, ve kterém připustil rozhodčí Procházka tvrdou hru, tlačil za vyrovnáním, což se mu dlouho nedařilo. Až v závěru poločasu srovnal Marek Chrpa, když si po centru Matouška pěkně obhodil brankáře a poslal míč do prázdné branky. Gól do šatny jakoby domácím vzal do druhého poločasu vítr z plachet.

Po přestávce již totiž byli po většinu času na míči hosté a strhli třemi góly výhru na svou stranu. Nejprve Matoušek po přihrávce Balaty a následně po sóle korunoval svůj dobrý výkon a uzavření skóre měl na svědomí Černý nádhernou střelou z 30 metrů do šibenice.

Branky Benešova: Matoušek 2, Marek Chrpa, Černý. Poločas: 1:1.

SK Benešov: Hrbek – P. Balík, Verner, M. Balík, Kubálek- Vyhlídal, Černý, Balata, Rezek – Matoušek, Marek Chrpa. Střídali: Martin Chrpa, Balog.

VLAŠIM – BEROUN  6:1

Domácí vstoupili do utkání raketově. Rutovi ještě zabránil v gólu obránce, ale vzápětí Rybařík po centru Moudrého již síť rozvlnil. Poté M. Cacák  otřásl berounským břevnem, dorážku Filipa vyrazil brankář na roh, Rybařík mířil z deseti metrů pouze do rukou gólmana a Janovského průnik skončil jen rohem. V 17. minutě se ovšem prosadil Moudrý, kterému gólovou přihrávku oplatil Rybařík. Následně hostující hlavičku po rohu vychytal Novák. A tak se prosadili opět domácí, když po kolmici Ruta skóroval po sóle Rybařík. Poločasové skóre uzavřel z penalty Kabát.

Nástup do druhého poločasu opět vyšel hráčům Graffinu. Po dvaceti vteřinách hry Žirovnický zachytil hostující rozehrávku a Rut zvýšil na 5:0. To bylo ale z domácí strany na dlouhou dobu vše, přenechali  aktivitu hostům, navíc chyboval brankář Novák, kterého hostující hráč obral o míč a bez problémů ho dovedl do branky. To mladé berounské hráče  povzbudilo, hra se vyrovnala a chvílemi měli dokonce navrch. Vlašimští hráli lehkovážně, výjimkou byl po hodině hry průnik Kabáta, který protlačil do sítě Rut 6:1.

Branky: Rybařík 2, Rut 2, Moudrý, Kabát (z PK). Poločas: 4:0.

Vlašim: Novák – Staněk, Kabát, D. Cacák (Žirovnický, Šanda), Moudrý – Bělohlávek, Janovský, M. Cacák, Filip (Syrovátka) – Rut, Rybařík.

MLADŠÍ DOROST

NYMBURK – BENEŠOV  0:9

V prvním poločase se ještě domácí snažili odolávat útokům Benešova a jen třikrát inkasovali. Po přestávce se již hrálo pod jasnou taktovkou hostům, kteří se zastavili v gólové kanonádě na čísle devět.

Branky: Jamrich 3, Janků 2, Hašek 2, Kohoutek, Brabenec. Poločas: 0:3.

Benešov: Hrbek – Petrášek, Hašek, Konopiský, Boťa – Zach, Pešta, Balata,   Straka – Brabenec, Jamrich. Střídali: Dvořák, Janků, Kohoutek, Vycpálek, Vacek.

VLAŠIM – BEROUN     1:2

V prvním poločase měli více míč v držení hosté, ale třikrát jim unikl dobře hrající Breburda, jenže ani jednou neskóroval. Ani hosté tři tutovky nedali.

Ve druhém poločase se již gólově urodilo. Nejprve berounský Tikovský trefil z 20 metrů šibenici vlašimské branky, aby o chvíli později vyrovnal D. Cacák z těžkého úhlu. Jenže netrvalo dlouho a Tikovský trefil pro změnu druhou šibenici domácí svatyně.  Do konce zápasu ještě oba týmy nastřelily tyč. Hostující Tikovský z penalty a domácí Breburda střelou do prázdné branky, když obešel i brankáře, předtím ještě po sóle ztroskotal na gólmanovi.

Branky: D. Cacák – Tikovský 2. Poločas: 0:0.

Vlašim: Vejvoda – Gabriel (55. Slunečko), Švec, Přitasil, Zvára - Šanda, Srb, Cettl, Rakaš (55. Polyak) – Breburda, D. Cacák (55. Fürbacher).