BENEŠOV – ÚSTÍ NAD ORLICÍ 1:4 (1:1)

V prvním poločase ještě stačili domácí zareagovat na rychlý brejk zakončený Vaňousem, když v závěru srovnal hlavou Telnar.

„Po bojovném začátku jsme převzali iniciativu, ale paradoxně dostali gól. Pokračovali jsme v dobré hře a podařilo se nám do přestávky vyrovnat,“ popsal první dějství střední záložník Benešova Michal Bohata.

Po změně stran byli stále domácí více na míči, ale do pořádného zakončení se nedostali. Naopak je hosté mezi 68. – 83. minutou třikrát ztrestali po rychlých brejcích.

„Soupeře jsme na začátku druhé půle přehrávali, ale směrem dopředu jsme bezzubí a nevytvoříme si pořádnou střelu, natož šanci.  Potom jsme po naší standardce dostali z brejku druhý gól. Následně na nás přišel útlum, který hosté potrestali dalšími dvěma góly. V závěru jsme sice opět drželi míč, ale k ničemu to nevedlo,“ podotkl k druhému dějství Michal Bohata a dodal k absencím hráčů: „Máme lazaret a taky to tak na hřišti vypadá.“

Branky: 37. Telnar – 20. Vaňous, 68. Smejkal, 70. Souček, 83. Nágl. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: Farkaš, Neuberg, P. Ježdík – Falta. 

Benešov: Mezhiev – P. Ježdík (74. Hrebeniuk), Ngimbi, Neuberg, Vrňák – Filip – Rataj, Bohata, L. Balata, Farkaš (80. V. Balata) – Telnar (86. Hampl).