Ve skupině A se proti sobě střetly týmy Dukly Praha, Jihlavy a domácí Čáslavi, která využívala i hráče ročníku 1997 a 1998. První dva zápasy Čáslav versus Jihlava a Dukla versus Jihlava skončily nerozhodně, až třetí utkání a výhra Dukly nad Čáslaví rozřešila umístění ve skupině. Do boje o zlato šla Dukla, do zápasu o bronz Jihlava a o páté místo si zahrála Čáslav.

Výsledky skupiny A: Čáslav – Jihlava 1:1, Dukla – Jihlava 2:2, Čáslav – Dukla 1:3.

Pořadí: Dukla Praha 4 body, 2. Jihlava 2 body, 3. Čáslav 1 bod.

Ve skupině B měl Benešov, tak trochu smůlu. V prvním zápase remizoval s pozdějším vítězem Mladou Boleslaví 1:1, když prohrával brzy z podivné penalty, za kterou se přišel o přestávce omluvit i mladý rozhodčí, že se upísknul. Vyrovnání po lobu zařídil ještě do přestávky Srb. Po změně stran již branky nepadly. Po chvilkové přestávce nastoupili Benešovští ke druhému zápasu proti Chrudimi, kterou po brankách Srba (sólo), Vilímka (volej) a Jacenka (sólo) porazili 3:1. Na finále to ale nestačilo, tam postoupila Mladá Boleslav, protože porazila Chrudim 6:0.

Výsledky skupiny B: Mladá Boleslav – Chrudim 6:0, Mladá Boleslav – Benešov 1:1, Benešov – Chrudim 3:1.

Pořadí: 1. Mladá Boleslav 4 body (7:1), 2. Benešov 4 (4:2), Chrudim 0 bodů.

V zápase o páté místo zvítězila domácí Čáslav nejtěsnějším rozdílem 1:0.

V boji o bronz nastoupili hráči Benešova opět ihned po zápase s Chrudimí (bez větších přestávek odkopali 150 minut vcelku) proti Jihlavě. Ta začala lépe, brankář Malík na začátku chytil sólo, poté mu pomohlo břevno a nakonec kapituloval v 17. minutě hlavou po trestném kopu. Poté se benešovští hráči rozhýbali, vytvořili si velké šance (Popelka, Vondrák, Kuželka) a díky velké vůli a odhodlání vyrovnali z penalty Hamplem. Zápas nakonec došel do penalt, kde byli úspěšnější Jihlavští v poměru 4:2. A tak Benešov skončil čtvrtý.

Ve finále porazila Mladá Boleslav 3:1 Duklu Praha.

Pořadí: 1. Mladá Boleslav, 2. Dukla Praha, 3. Jihlava, 4. Benešov, 5. Čáslav, 6. Chrudim.

SK Benešov: Plocek (Malík) – Pazdera, Kořínek, Vilímek, Horák, Baariev, Hampl, Kuželka, Vondrák, Srb, Kratochvíl, Popelka, Jacenko, Kaizr