ŽÁCI U15

BENEŠOV –  PRACHATICE    7:1
Benešovská série pěti zápasů bez bodu skončila doma na umělé trávě s Prachaticemi. Domácí hráli od začátku aktivně dopředu a v obraně nepouštěli hosty do šancí. Do přestávce se dvakrát z několika střel trefil Balog z dorážek po přihrávce Rozsypala a po chybě gólmana Prachatic.
Ihned po přestávce uklidil  hostující Fidler míč po centru Šifry do vlastní sítě. Vzápětí sice Sova po trestném kopu snížil, ale to bylo ze strany Prachatic vše. Druhý vlastní gól, tentokrát Kašpara, po průniku Rozsypala, dvě umístěné střely Šifry a dokončený hattrick Baloga po kolmici Kulhavého, uzavřely účet zápasu na 7:1.

Branky: 7., 21. a 63. Balog, 61.a  66. Šifra, 40. vlastní Fidler, 59. vlastní Kašpar – 42. Sova. Rozhodčí: Hocek. Poločas: 2:0. Benešov: Šimáček (58. Houzar) – Slunečko (38. Tomíček), Melichar, Dvořák, Čáp – Pešta (36. Holada), Kulhavý, Rozsypal, Vondrák (50. Říha) – Šifra, Balog.

VLAŠIM – ROKYCANY   1:3

První poločas byl vyrovnaný. Mužstva se ale dopouštěla řady nepřesností a chyb. Domácí se dostali ve 4. minutě  do vedení střelou Kříže po zemi. Do konce poločasu měli Vlašimští převahu, ale dvě gólové šance neproměnili.
Na začátku druhého dějství chyboval stoper Vlašimi před brankářem a hosté vyrovnali, což Vlašimské rozhodilo a po  další chybě v obraně otočily Rokycany skóre. Následně domácí otevřeli hru, ale vyrovnat se jim nepodařilo, naopak potřetí po brejku inkasovali.

Branka Vlašimi: 4. Kříž. Poločas: 1:0. Vlašim: Kabát – Mišoň, Janovský, Filip, Toupal – Kříž (48. Vlk), Novotný (45. Vesecký), Jeništa (61. Vavro),  Linhart – Budil, Zamrzla.

ŽÁCI U14

BENEŠOV –  PRACHATICE   1:1

Ve vyrovnaném utkání se domácí dostali brzy do vedení po pěkné střele Baarieva z hranice šestnáctky. Hosté ale stačili do přestávky vyrovnat.
Po změně stran mohly oba týmy rozhodnout o výhře, ale nakonec stav zůstal nezměněn.

Branka Benešova: 8. Baariev. Poločas: 1:1. Benešov: Plocek (36. Budil) – Bareš (50. Horák), Vilímek, Zahradníček, Kratochvíl – Srb, Blažejovský (50. Boťa), Hampl (36. Plášil), Vondrák (36. Dostál) –  Kořínek, Baariev (50. Charvát).

VLAŠIM –  ROKYCANY    1:2

Vlašim vstoupila do zápasu s elánem a chtěla přerušit šňůru sedmi zápasů bez výhry. Jenže herní převaha góly nepřinesla. „Na podzim jsme bohužel střelecky naprosto impotentní a sebevědomí hráčů je stále nižší, takže nejsme schopni proměnit ani sebevětší šanci, což soupeř většinou dokáže potrestat," vzdychá  trenér Vlašimi Petr Postřihač.
Nejinak to bylo i Rokycany. Domácí neproměnili tři šance a hosté v závěru poločasu dvakrát šťastně skórovali.
Po změně stran běželi domácí dvakrát sami bez úspěchu na branku a Zvára ze čtyř metrů přestřelil branku. Nakonec se přeci jen trefil Hanousek, ale vyrovnat Vlašim nestačila.

Branka Vlašimi: 56. Hanousek. Poločas: 0:2. Vlašim: Mareš – Motyčka, Jelínek, Němec, Martiňák – Hanousek, Kocour, Větrovský, J. Zvára – Postřihač, Dušek. Střídali: Macháček, Štecher, Holenda, Rut, Kožner.