Starší dorost

BOHEMIANS 1905 5
SK BENEŠOV 1

Klokani od první minuty potvrzovali pozici lídra tabulky. Vytvořili si převahu, ale hosté pozorně bránili, postupně se osmělovali a hru vyrovnávali. Když už se zdálo, že mužstva půjdou do kabin za bezbrankového stavu, domácí udeřili. Ve 45. minutě zahrál hostující hráč neúmyslně ve vápně rukou a Klokani z penalty otevřeli skóre.
Po přestávce se začalo hrát podle benešovských not. Hosté zatlačili domácí do defenzívy a v 50. minutě Páv vyrovnal na 1:1. Až do 70. minuty měli Benešáci tlak, ale již bez gólového efektu. Poté Bohemians z rychlého protiútoku vstřelili druhou branku. Hosté ještě více přidali na aktivitě, ale snahu o vyrovnání přibrzdil zbytečný faul Svitáka, který byl vyloučen a z následné penalty zvýšili domácí na 3:1. Závěr již byl v režii Klokanů, kteří ještě přidali dvě branky. I přes vysokou porážku byli benešovští dorostenci lídrovi důstojným soupeřem a výsledek neodpovídá dění na hřišti.

Branka Benešova: Páv. ČK: Sviták (B). Poločas: 1:0. SK Benešov: Sviták – Večera, T. Moravec, Zoubek, Král – J. Moravec, Šika, Podhorský, Páv – Havlín, Mára. Střídali: Slovák, Říha, Benák, Bánský.

Mladší dorost

Mladíci Bohemians rozhodli utkání již ve svém úvodu, když přetavili příležitosti ve dvě branky. Udělili tak hostům lekci v proměňování, kteří, ač hráli s domácími vyrovnanou partii, byli v koncovce neškodní. Klokani tak v poklidu navyšovali skóre až na 5:0. V závěru zápasu se podařilo hostům vstřelit Benákem alespoň čestný úspěch.

Branka Benešova: Benák. Poločas: 2:0. SK Benešov: Franěk – R. Stibůrek, Kačírek, Přibyl, Páv – Hruška, Semerád, Peter, Pazdera – Horčička, Blažíček. Střídali: Mikš, Kot, Benák, Podhorský.