Horní Měcholupy – Benešov 2:0

Po celý zápas měli domácí posílení o hráče Viktorie Žižkov více ze hry. V bojovnosti se sice mužstva vyrovnala, ale do šancí se dostávali jen domácí. Skóre otevřel v 18. minutě po centru Bořil hlavou. Poté si vzal slovo Mach, který se řítil třikrát na Capoucha, ale ten ho dvakrát vychytal, jen v 66. minutě byl domácí útočník, po chybě stopera Hrubého, úspěšnější. Hosté zahrozili jen závěru, když rána Turka „olízla“ tyč.

„Domácí, posílení o hráče Viktorie Žižkov, které jsou farmou, chtěli zápas rozhodnout co nejrychleji, což se jim povedlo v 18. minutě, když nechal Lukáš Zoubek na malém vápně volného, vzrůstem nevysokého hráče, a ten hlavičkoval do brány. Druhý gól padl po chybě Karla Hrubého, který si myslel, že mu dlouhý míč spadne k noze a útočník mu to tečoval hlavou, Karel nestačil již zareagoval a Mach po sóle skóroval. Další dvě šance soupeře zlikvidoval Pavel Capouch. My jsme měli defakto jen jednu křižnou střelu Martina Turka, která se otřela o tyč. Zápas měl šťávu nasazení, ale dopředu jsme byli málo nebezpeční,“ zhodnotil kouč Benešova Martin Bárta zápas, přesto mužstvu za výkon poděkoval: Klukům nemůžu nic vytknout, co se týče bojovnosti, makali, nic nevypustili, chvílemi měl i soupeř problémy s naší tvrdostí, ale udělali jsme dvě chyby, které soupeř potrestal. Přesto Měcholupy vyhrály zaslouženě, protože byly nebezpečnější.“
Trenér ale zase změnil obranu, ve které stále točí hráče. „Obrana nehraje v ideálním složení, jsou tam chyby, což se v Měcholupech potvrdilo. Ze dvou zápasů jsme dostali čtyři branky, na což z loňské sezony nejsme zvyklý. Roman Křivohlavý, který naskočil po zranění si odehrál své, ale já se již těším na Honzu Žáka, který je na univerziádě, s ním budeme vzadu jistější.“

Branky: 18. Bořil, 66. Mach. Rozhodčí: Košan. ŽK: Křivohlavý, Zoubek, Hrubý, Komárek (vš. B). Diváci: 120. Poločas: 1:0.

Benešov: Capouch – Křivohlavý (66. Komárek), Hrubý, Zoubek, Večera (70. Veinlich) – O. Štěpán, Havlíček, Bredler, Kučaba – Turek, Němec (80. Vrňák).