SK Benešov – 1. FK Příbram B 2:0

Martin Turek rozhodl o výhře Benešova nad lídrem z Příbrami. V prvním poločase se hrála taktická hra bez větších šancí, aktivnější byli hosté, hlavně při brejcích, ale střely Šlapáka a Mojdla vyrazil brankář Capouch na roh, hlavička Šlapáka po trestném kopu skončila vedle. Domácí viděli branku jen vzdáleně, přesto udeřili. Ve 42. minutě se Turek po Chomátově přihrávce trefil z otočky přesně k tyči.

Po přestávce domácí hru vyrovnali a udeřili podruhé, když v 58. minutě tečoval Turek centr Havlíčka do šibenice příbramské branky. Očekávaný tlak hostů nepřišel. Naopak domácí mohli vedení z brejků zvýšit, ale Zoubek ztroskotal ve skluzu na gólmanovi, podruhé pálil nad, Štěpán technicky a Knotek dělovkou netrefili branku.

„Bylo to těžké utkání. První půle byla z naší strany hodně špatná a vůbec jsme nehráli, to co jsme chtěli. Ztráceli jsme míče, dávali soupeři šance na rychlý protiútok a zaplať pánbu, že se mu nepodařilo vstřelit branku. Naopak my jsme z jedné střely na branku dali gól. Ve druhé půli jsme již byli aktivnější, lépe jsme si přihrávali a Martin Turek potvrdil střeleckou formu, když pojistil naše vítězství,“ měl radost kouč Benešova Jaroslav Tesař.

Branky: 42. a 58. Turek. Rozhodčí: Král. ŽK: Zoubek – Veselý. Diváci: 120. Poločas: 1:0.

SK Benešov: Capouch – Chomát, Žák, Doseděl, Křivohlavý – Zoubek – Knotek (78. Prikner), Havlíček, O. Štěpán – Turek (86. Čáp) – Veselý (46. Petlička).

1. FK Příbram B: Krejčí – Yanovych, Brunclík, Šorna (73. Bublík), Rampa – Pilík (61. Rybák), Čermák (54. Novák), Mojdl, Wágner – Veselý, Šlapák.