Tachov - SK Benešov 3:3

Stav 3:0 po prvním poločase byl pro Benešov krutý. Hra byla vyrovnaná, ale branky stříleli jen domácí. Ve 22. minutě "namazal" hostující Hanousek míč domácímu Ladislavu Čížkovi, a ten po sóle nezaváhal. Za dvě minuty si naskočil na roh Lukáš Čížek a hlavou překonal Capoucha podruhé. Hosté se nesložili, ale Zelenkovi a Štěpánovi v rozhodujících chvílích ukopli míč obránci na roh. A tak udeřilo na druhé straně. Ve 44. minutě si Rulf naběhl na hranici vápna na dlouhý balón a z voleje zvýšil na 3:0.

Po přestávce zatlačil Benešov domácí na jejich polovinu. Po Dosedělově trestnému kopu nad, unikla nová Pposila z Pyšel Veselý, centrem našla Žákovu hlavu, a ten s pomocí tyče snížil na 3:1. Hosté pokračovali v dobývání tachovské branky, jenže Hanousek hlavičkoval nad, Stoszka po sóle obral v šestnáctce o míč obránce a Štěpánova střela se otřela o břevno. Když už se zdálo, že tlak Benešova přijde vniveč, upravil v 88. minutě důsledný Žák na 3:2. Již v nastavení rozehrával brankář Capouch trestný kop z poloviny hřiště a Doseděl nůžkami prodloužil balón do sítě - 3:3.

"Ani v prvním poločase jsme nehráli špatně, když jsme úvodní tlak domácích eliminovali, ale udělali jsme tři hrubé chyby, které soupeř potrestal. Po přestávce jsme brzy dali gól na 1:3, tlačili jsme, ale nedokázali jsme to brankově vyjádřit. Až v závěru jsme snížili a v nastavení vyrovnali. Kdyby měl zápas normální průběh, tak jsme přivezli z Tachova tři body. Alespoň, že nejedeme 250 kilometrů domů z prázdnou. Kluky chválím za bojovnost, že zápas za nepříznivého stavu nevzdali a vstali jak bájný Fénix z popela," poděkoval hráčům sportovní ředitel Benešova Ladislav Fiala.

Branky: 22. Ladislav Čížek, 24. Lukáš Čížek, 44. Rulf - 55. a 88. Žák, 90. (+ 1) Doseděl. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: 3/ Stoszek. Diváci: 250. Poločas: 3:0.

SK Benešov: Capouch - Veselý (55. Večera), Doseděl, Křivohlavý - Žák, Hanousek (88. Šindelář), Chomát (46. Braný), Bárta, Štěpán - Zelenka, Stoszek.