Benešovští vstali jako bájný Fénix z popela

Tachov - Po prvním poločase by na divizní Benešov nikdo nevsadil ani zlámanou grešli, protože prohrával v Tachově 0:3. Po přestávce Žák dvěma góly snížil a v nastavení Doseděl nůžkami vyrovnal.

11.4.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Pavel Šimáček

Tachov - SK Benešov 3:3

Stav 3:0 po prvním poločase byl pro Benešov krutý. Hra byla vyrovnaná, ale branky stříleli jen domácí. Ve 22. minutě "namazal" hostující Hanousek míč domácímu Ladislavu Čížkovi, a ten po sóle nezaváhal. Za dvě minuty si naskočil na roh Lukáš Čížek a hlavou překonal Capoucha podruhé. Hosté se nesložili, ale Zelenkovi a Štěpánovi v rozhodujících chvílích ukopli míč obránci na roh. A tak udeřilo na druhé straně. Ve 44. minutě si Rulf naběhl na hranici vápna na dlouhý balón a z voleje zvýšil na 3:0.

Po přestávce zatlačil Benešov domácí na jejich polovinu. Po Dosedělově trestnému kopu nad, unikla nová Pposila z Pyšel Veselý, centrem našla Žákovu hlavu, a ten s pomocí tyče snížil na 3:1. Hosté pokračovali v dobývání tachovské branky, jenže Hanousek hlavičkoval nad, Stoszka po sóle obral v šestnáctce o míč obránce a Štěpánova střela se otřela o břevno. Když už se zdálo, že tlak Benešova přijde vniveč, upravil v 88. minutě důsledný Žák na 3:2. Již v nastavení rozehrával brankář Capouch trestný kop z poloviny hřiště a Doseděl nůžkami prodloužil balón do sítě - 3:3.

"Ani v prvním poločase jsme nehráli špatně, když jsme úvodní tlak domácích eliminovali, ale udělali jsme tři hrubé chyby, které soupeř potrestal. Po přestávce jsme brzy dali gól na 1:3, tlačili jsme, ale nedokázali jsme to brankově vyjádřit. Až v závěru jsme snížili a v nastavení vyrovnali. Kdyby měl zápas normální průběh, tak jsme přivezli z Tachova tři body. Alespoň, že nejedeme 250 kilometrů domů z prázdnou. Kluky chválím za bojovnost, že zápas za nepříznivého stavu nevzdali a vstali jak bájný Fénix z popela," poděkoval hráčům sportovní ředitel Benešova Ladislav Fiala.

Branky: 22. Ladislav Čížek, 24. Lukáš Čížek, 44. Rulf - 55. a 88. Žák, 90. (+ 1) Doseděl. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: 3/ Stoszek. Diváci: 250. Poločas: 3:0.

SK Benešov: Capouch - Veselý (55. Večera), Doseděl, Křivohlavý - Žák, Hanousek (88. Šindelář), Chomát (46. Braný), Bárta, Štěpán - Zelenka, Stoszek.

11.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci fakturant/ka. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Benešov, Příjem objednávek,fakturace,vystavování objednávek, příjemky na sklad, práce na počítači, WORD, EXCEL, email,základy anglického jazyka,, zasílat životopis na email ladislava.milfaitova@pinko.cz ( poté proběhne výběrové řízení). Pracoviště: Pinko a.s., Vlašimská, č.p. 409, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Ladislava Milfaitová, +420 721 273 981. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 110 Kč Pomocní dělníci ve výrobě dělníci do výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště: Poříčí nad Sázavou, NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ. ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE NA UVEDENÝ EMAIL .. Pracoviště: Trenkwalder a.s.01, Pražská, č.p. 320, 257 21 Poříčí nad Sázavou. Informace: Chalupová, +420 607 998 340. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 15 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladníci, obsluha manipulačních vozíků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 13. Poznámka: Pracoviště Benešov, Práce v chladu. Domluvit schůzku předem.. Pracoviště: Pinko a.s., Vlašimská, č.p. 409, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Ladislava Milfaitová, +420 721 273 981. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 000 Kč Uklízeči a pomocníci Pomocní dělníci ve výrobě, uklízeči a pomocníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště Benešov Benea, zdravé osoby, nutná lékařská prohlídka. Krátkodobé zaměstnání. První kontakt osobně pondělí nebo středa od 13,00 do 14,00 na adrese Benešov, Čechova 437.. Pracoviště: Ayb - v.v. s.r.o. - benea, Křižíkova, č.p. 1529, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Volodymyr Ayb, +420 608 516 044.

Čerčany - Přestavlky

Chotýšany přetrhly šňůru Křivsoudova, Olbramovice dál bez ztráty

I. B třída: Zruč nad Sázavou - Teplýšovice 2:4.

Neveklovu nestačil čistý hattrick, Teplýšovice válcovaly

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.