Benešov – Benátky nad Jizerou 3:1 (1:0)

Ke klidu pomohla benešovským hráčům branka Ryse již ve 12. minutě. Do konce poločasu již gólově nezahřmělo, i když šance byly.

Po změně stran, mezi 60. – 69. minutou, definitivně domácí rozhodli o třetí výhře v týdnu. Nejprve zavěsil rychlík Engelmann a chvíli poté skóroval po standardní situaci Neuberg. Hosté začali být aktivní až v závěru zápasu, což se jim nakonec vyplatilo po střele Bulíře z otočky do šibenice.

Benešov, jenž už je zachráněný (sestupují dva týmy z ČFL), tak v posledním týdnu vsítil osm branek, což je po několika remízách 0:0, pro trenéra potěšující. „Pořád na tom hlavně s ofenzivními hráči pracujeme,“ říká Veselý a dodává k týmu, do kterého přišlo na jaře osm nových tváří: „Už asi čtyři kola cítím, že si mužstvo konečně sedlo, a ví, co má na hřišti dělat.“

Roman Veselý ještě neví, zda v příští sezoně bude v Benešově pokračovat, když mu smlouva koncem sezona končí. „Máme sezení a uvidím, zda se s vedením dohodneme,“ říká kouč.

Branky: 12. Rys, 60. Engelmann, 69. Neuberg – 83. Bulíř. Rozhodčí: Dujsík. ŽK: Zákostelský – Šimeček, Farkaš, Tvrzník. 

Benešov: Rotbauer – Laňka, Neuberg, Zákostelský, Haitl (76. Vrňák) – Brejcha – Engelmann (82. Machač), Rys, Hurka (69. Kozel), Čapek (88. Hampl) – Esomba (66. Vosáhlo).