BENEŠOV – TACHOV 2:1

Kdo přišel na stadion do Benešova pozdě, propásl první gól. Ve 4. minutě si na roh Jíši po signálu naskočil zcela nehlídaný Zoubek a pohodlně ze dvou metrů hlavou skóroval – 1:0. To bylo ale vše, co se před brankami v prvním dějství událo. Vlastně až na úplný závěr, kdy hostující Habart dal gól, ale z ofsajdu. Jinak měli sice hosté míč na svých kopačkách, ale do zhuštěné benešovské obrany se nedostali.

Po přestávce se pokračovalo ve stejné režii. Po hodině hry ale přišel blesk z čistého nebe. Němec šel důrazně za dlouhým nákopem, obránce se nedohodl s brankářem a odražený míč poslal do prázdné branky Krejza – 2:0. Hosté ale nerezignovali, přitlačili ještě více domácí, ale když už se dostali do šance, tak Viterna špatně trefil míč a Capouch po špatné malé domů Vrňáka, zhatil kličku Stružkovi. Až v 85. minutě dostal Tachov do hry gólman Capouch, jenž si splácl centrovaný míč Sadílka od laviček do vlastní sítě. Vzápětí mohlo být ještě hůř, ale Malý z malého vápna zamířil vedle. A tak domácí výhru vydřeli.

Branky: 4. Zoubek, 59. Krejza – 85. Sadílek. Rozhodčí: Tryzna. ŽK: Komárek, Krejza, Zoubek (vš. Benešov). Diváci: 150. Poločas: 1:0.

Benešov: Capouch – Komárek (90. Voráček), Hrubý, Braný (41. Janovský), Vrňák – Zoubek, Krejza (84. Bredler) – Jíša, Žák, Prikner – Němec (78. Večera).