Starší žáci

Graffin Vlašim – Sedlčany 2:3

Domácí si v úvodu utkání vytvořili mírnou převahu, kterou však nedokázali zužitkovat. Naopak hosté využili vlašimskou chybu ke skórování. Domácí Rybařík ale stačil do poločasu vyrovnat.
V druhé půli převzali iniciativu Sedlčanští, donutili domácí fotbalisty často chybovat, z čehož vytěžili dvoubrankové vedení. Vlašimští stačili v závěru pouze zkorigovat M. Cacákem na 2:3.

Branky Vlašimi: Rybařík, M. Cacák. Poločas: 1:1

FC Graffin Vlašim: Zajíček – Kabát, Kučera, Habal, Moudrý – Hergesell, M. Cacák, Beránek, Filip – Rybařík, Žirovnický. Střídali: Nevařil, Bělohlávek, Ptáček

Dobříš – SK Benešov 1:3

Od úvodního hvizdu působili hosté fotbalovějším dojmem. Nejprve neproměnil Čeljuska sólo, ale 9. minutě se Benešov již radoval po střele Stanky z 25 metrů. Další šance, hlavička Čeljusky, střely Balaty a Netolického brankou neskončily. V závěru poločasu převzali iniciativu domácí. Nejprve nastřelili tyč a poté brankář Bébr musel vytáhnout výtečný zákrok. Ve 34. minutě ale již nestačil na střelu z hranice penalty.
Po změně stran zvýšili hosté tlak, jenže dlouho se jim nedařilo překonat dobříšského gólmana. Když už Vyhlídal dopravil míč do sítě, rozhodčí gól nepochopitelně neuznal. Hosty křivda nakopla k větší aktivitě a dočkali se kýženého ovoce. Nejprve trefil Kubálek tyč, ale v 61. minutě již Netolický chytrým lobem vsítil druhý gól. O chvíli později uzavřel skóre Drábek lobem přes brankáře.

Branky Benešova: Stanka, Netolický, Drábek. Poločas: 1:1

SK Benešov: Bébr – Artus (61. Drábek), Skopec, Kubálek, Jírů – Vyhlídal (69. Hošek), Stanka, Netolický, L. Balata (68. Verner) – Eliáš (49. Cvrček), Čeljuska (42. Beránek)

Mladší žáci

Graffin Vlašim – Sedlčany 3:0

Úvodní zápas nové sezóny se domácím vydařil a do přeboru vstoupili vítězně. Po vyrovnaném začátku zápasu získali Vlašimští postupně mírnou převahu, kterou dokázali vyjádřit i gólově. V 8. minutě zahrával rohový kop Pavouček a Jeništa míč z blízka usměrnil do sítě hostů – 1:0. Hosté mohli vyrovnat po rychlém protiútoku, ale brankář Gabriel včasným vyběhnutím šanci zmařil. V 19. minutě se dostal po přihrávce Pavoučka za obranu hostí Staněk a jeho zakončení podél gólmana nedokázal obránce hostů z brankové čáry vykopnout – 2:0.
Ve druhém poločase si udržovali domácí mírnou převahu. Skóre zápasu na konečných 3:0 uzavřel Staněk střelou k tyči po ideální přihrávce Jeništy.

Branky: Staněk 2, Jeništa. Poločas: 2:0

FC Graffin Vlašim: Gabriel – Janák, Novák, Filip, D. Cacák – Pavouček, Staněk, Jeništa, Vlasák – Přitasil, Srb. Střídali: Šimon, Zvára, Babka, Slunéčko

Dobříš – SK Benešov 0:6

V prvním poločase byla hra hodně neurovnaná se spoustou nepřesností na obou stranách. Přesto se v závěru poločasu dostali hosté do vedení Boťou, který chvíli předtím nastřelil tyč domácí branky.
Po přestávce nastoupilo u hostů nové útočné duo Jírů – Jamrich, které zařídilo druhou a třetí branku. Prvně jmenovaný nahrával, druhý zakončoval. Tím Benešáci zlomili odpor Dobříše. Do konce zápasu ještě Kohoutek, střídající Stanka a Skopec upravili na 0:6, a to ještě V. Balata neproměnil penaltu.

Branky: Jamrich 2, Boťa, Kohoutek, Stanka, Skopec. Poločas: 0:1

SK Benešov: Kukura – Maršoun, Cvrček, Srdínko, Straka (40. Molinari) – V. Balata, Hašek, Eliáš (31. Jírů, 50. Stanka), Kohoutek – Šach, Boťa (31. Jamrich)