JIRNY – BENEŠOV 8:0

Prvních dvacet minut nevypadalo na debakl hostů. Ale poté přišla tříminutovka, která rozhodla o dění na trávníku. Nejprve po faulu Zoubka na Vondráčka proměnil penaltu Melechovský, aby vzápětí stejný hráč po centru Vondráčka hlavou zvýšil na 2:0 a dílo dokonal o chvíli později střelou z 18 metrů k tyči Vondráček. Poté již domácí kontrolovali hru, nedali skleslým hostům čuchnout a do přestávky ještě Melechovský po lobu přes Bébra završil svůj hattrick.

Ihned po změně stran měli Benešovští první a poslední šanci, ale hlavičku Zákostelského po rohu vyrazil gólman a Balata, nedokázal dotlačit míč do sítě. A tak Jirenští vesele navyšovali svůj náskok. Po centru Paryse zamířil ve skluzu do vlastní sítě Kucalas, šestý gól přidal Ibe po centru Čepeláka, na 7:0 navýšil skóre krásnou ranou do šibenice Lovska a účet zápasu dovršil po rohu kapitán Šťastný.

„Je to ostuda, co jsme předvedli. Přijímám za náš výkon zodpovědnost a omlouvám se fanouškům," byl zdrcený po debaklu trenér Benešova Kamil Kulhavý.

Branky: 20. (z PK), 21. a 38. Melechovský, 23. Vondráček, 51. vlastní Kucalas, 75. Ibe, 77. Lovska, 89. Šťastný. Rozhodčí: M. Paták. ŽK: Večera, Bredler (oba B). Diváci: 100. Poločas: 4:0.

Benešov: Bébr – Vrňák, Zákostelský, Kucalas, Večera (65. Vosáhlo) – Bredler, Žák (65. Kulhavý) – Farkaš, Kučaba (65. Těžký), Zoubek (52. Přitasil) – L. Balata.

Šanci na reparát mají fotbalisté Benešova již ve středu 7. září, kdy od 17 hodin přivítají doma ve vloženém kole Olympii Hradec Králové.