BENEŠOV – PŘEVÝŠOV 1:3

Sněhová nadílka poslala hráče na umělou trávu, kde byla v prvním poločase hra vyrovnaná a bojovná. Domácí mohli jít do vedení Turkem a z dorážky Skopcem, ale gólman hostů i obrana odolala. Hosté hrozili po rohových kopech, které ale zpočátku Benešovští ustáli. Po půlhodině hry si na dlouhý pas Skopce naběhl Žák, jenž se loučil v dresu Benešova s domácím prostředím, a z voleje prostřelil brankáře. Jenže o chvíli později skončila střela Sedláčka tečovaná Laštovkou za zády Beníka a bylo vyrovnáno.

Ihned po přestávce udeřili hosté podruhé hlavičkou Karala po rohu. Domácí poté vyvinuli snahu o vyrovnání, hlavička Adjei po rohu Skopce trefila na brankové čáře obránce a trestný kop Skopce vyrazil gólman na roh. Hosté podnikali rychlé brejky, Beník ještě zhatil šanci Krajákovi, aby porážku Benešova dokonal v 75. minutě hlavou po centru Věchet. Závěrečná snaha domácích vyšla vniveč.

„Vstup do zápasu jsme neměli špatný, měli jsme ho pod kontrolou a dali gól. V závěru poločasu nám ale chyběla větší agresivita v soubojích a dali jsme si nešťastný vlastní gól. Při nástupu do druhé půle jsme dostali po rohu a nezodpovědnosti hráčů druhý gól. Poté již byl soupeř do konce zápasu lepší a zaslouženě vyhrál," posteskl si kouč Benešova Kamil Kulhavý.

Branky: 30. Žák – 37. Sedláček, 48. Karal, 73. Věchet. Rozhodčí: Kalenda. ŽK: Vrňák, Žák, Zákostelský – Špidlen. Poločas: 1:1.

Benešov: Beník – Braný, Laštovka, Zákostelský, Vrňák – Adjei, Žák – Kučaba (71. Balata), Skopec, Turek (61. Afanasenko) – Ibe (76. Farkaš).