MOST – BENEŠOV 2:2 PK 1:3

Od začátku dominovali na hřišti benešovští hráči, kteří si vypracovali řadu šancí, střel i standardních situací a brankáře Divkoviče dvakrát pokořili. To jim ale na plný bodový zisk nestačilo, když domácí domácí vždy rychle na gól hostů zareagovali. Po velké šanci Čapka, který z hranice penalty přestřelil branku, otevřel skóre po čtvrthodině Kučaba po průniku a střele na vzdálenější tyč. Jenže za dvě minuty srovnal z trestného kopu Černý.

V úvodu druhého dějství unikl Rejhon, jehož centr přetavil ve vedení Benešova Laštovka. Jenže vzápětí srovnal po centru Surynek. Jelikož následně Rejhon nastřelil nohy gólmana, který fantasticky lapil i dorážku Laštovky a ani Skopec nevyzrál na Divkoviče, tak se šlo do penalt.

Ty ovládl brankář Benešova Štěpánek, jenž chytil tři ze čtyř domácích střel. A když Laštovka, Kučaba a Braný proměnili, tak brali hosté druhý bod.

„Ztratili jsme bod, protože jsme neproměnili řadu gólovek, a když už jsme dali gól, tak hned inkasovali. Jinak jsme v zápase na těžkém, mazlavém terénu jasně herně dominovali, vytvářeli si šance, zakončovali, měli množství střel a standardních situací. Bohužel jsme dali jen dva góly, na které soupeř, který hrál jen na brejky, hned odpověděl. Naše dominance vyústila v penaltách, když první tři náš brankář chytil, a tak bylo rozhodnuto již ve čtvrté sérii. Hráči odvedli maximum, a tak má utkání jedinou nevýhodu, že jsme neudělali tři body," povzdechl si Luboš Zákostelský. 

Branky: 18. Černý, 51. Surynek – 15. Kučaba, 49. Laštovka. Rozhodčí: Cupl. ŽK: Štancl, Laštovka, Braný (všichni B). Diváci: 224. Poločas: 1:1.

Benešov: Štěpánek – Vrňák (90. Turek), Braný, Štancl, Večera – Skopec, Laštovka – Čapek, Žák, Rejhon (76. Faouzi) – Kučaba.