ZÁPY – BENEŠOV 1:0

V prvním poločase se hrál bojovný, útočný fotbal, ale bez vážnějších ohrožení branek. Z domácích se nejvíce tlačil do koncovky Bálek, ale Capoucha nepřekonal a trestný kop Pavlíka skončil vedle. Na druhé straně hlavičkoval Svoboda po centru Jíši do náruče Rodingera a trestný kop Čapka přelétl těsně domácí svatyni.

Do druhého poločasu vlétli aktivněji hosté, avšak bez brankové příležitosti. Po hodině hry se začalo na hřišti jiskřit. Nejprve fauloval Čapek ostře domácího Svobodu, inkasoval žlutou kartu a jelikož byla druhá, musel do sprch. Netrvalo dlouho a síly na hřišti byly vyrovnány. To byl benešovský Svoboda v úniku skosen Dubnem a rozhodčí se nerozpakoval a udělil mu červenou kartu.

Až v 71. minutě měl první vážnější příležitost domácí Kalivoda, když po pěkné kolmici trefil tyč. Za chvíli se opřel do míče Svoboda z hranice šestnáctky a podruhé zacinkal na konstrukci Capouchovy branky. Tlak Záp sílil a v 81. minutě se dočkaly gólu. Po rohu skončil míč po hlavičce opět na tyči, ale z dorážky se již Doležal nemýlil. Hosté otevřeli hru v cestě za vyrovnáním a měl k němu blízko nováček v týmu Polom, ale po průniku a centru Jíši trefil v šestnáctce spoluhráče Svobodu, a tak Benešov, jenž byl blízko alespoň k bodu, odjel domů s prázdnou.

„Utkání bylo vyloženě remízové. Na malém hřišti bylo hodně soubojů, nebyl prostor na kombinaci, rozehrávku a balóny byly ve vzduchu. Domácí sice trefili dvě břevna a tyčku, ale po střelách zpoza vápna. Je škoda, že jsme neuhráli všechny standardky, poslední nám propadla, míč se odrazil od tyčky a hráč ho dorazil do brány. Naši šanci jsme v závěru nevyužili, a tak jsme bohužel prohráli," povzdechl si trenér Benešova Luboš Zákostelský a dodal k vyloučením: „Obě byly správně udělené. Čapek dostal zbytečné dvě žluté karty za hraní rukou a za naivní faul. Domácí stoper zastavil Patrika Svobodu těsně před vápnem, když běžel ze strany sám po naší dobré brejkové situaci. Soupeři se červená vyplatila, nám ne." 

Branka: 81. Doležal. Rozhodčí: Baum. ŽK: Hakl, Doležal, Rodinger – Svoboda, Čapek. ČK: 66. Duben – 60. Čapek. Diváci: 90. Poločas: 0:0.

Benešov: Capouch – Braný, Hrubý, J. Zákostelský, Preisler (82. Skopec) – Žák, Polom – Jíša, Čapek, Vrňák – Svoboda.