TACHOV – BENEŠOV 4:3

Benešov měl před zápasem trable se sestavou. „Skládala se nám lehce, měli jsme jen deset zdravých hráčů do pole," posteskl si kouč Kamil Kulhavý nad marodkou (Zubkov, Ibe, Cvrček, Beník, Bohata a Turek).

V prvním poločase hrál Benešov dobře dozadu a domácí nepouštěl do šancí. „Chtěli jsme hrát ze zajištěné obrany s rychlým přechodem do útoku. To se nám docela dařilo, nepouštěli jsme soupeře do šancí a dobře bránili nebezpečné standardní situace, na které jsme se připravovali," byl spokojený kouč Benešova. Přesto se domácí dostali do vedení důrazným Matasem, na což ale v závěru poločasu zareagoval Kučaba po kolmici Farkaše. „Byli jsme lepší, ale stav byl nerozhodný," viděl první dějství ghanský hráč ve službách Benešova Erik Kwame Adjei.

Úvod druhého poločasu ale hostům hrubě nevyšel a mezi 47. – 63. minutou inkasovali od Došlého a dvakrát Kropáčka. „Nebyli jsme kompaktní a dostali tři góly z brejků," smutnil Adjei, k čemuž dodal Kulhavý st.: „Chtěli jsme pokračovat ve stejném způsobu hry, ale vstup se nám bohužel nezdařil."

Poté Benešov prostřídal, otevřel hru, volejem Khodulii a vysunutým Zákostelským snížil, ale vyrovnat nestačil. „Kluci zápas nevzdali, začali víc napadat, zápas zdramatizovali, ale bohužel jsme nevyrovnali , i když, jsme k tomu měli blízko. Kluci ukázali, že fotbal hrát umí, ale vysoký počet inkasovaných gólů se špatně dohání.

I ghanský legionář viděl závěr v dobrém světle. „Pokud bychom měli víc času, tak jsme určitě nějaký bod odvezli."

Branky: 52. a 63. Kropáček, 35. Matas, 47. Došlý – 45. Kučaba, 69. Khodulia, 84. Zákostelský. Rozhodčí: Hányš. ŽK: Ruda – Večera. Poločas: 1:1.

Benešov: Repáň – Filip, Khodulia, Zákostelský, Laštovka (71. Večera) – Adjei – Kučaba, Farkaš, Skopec, Afanasenko (63. L. Balata) – Vrňák (65. Kulhavý).