SK Benešov – Spartak Příbram 4:0

Domácí trenéři řešili od pátečního tréninku otázku, zda v neděli vůbec dají dohromady jedenáct hráčů. S chřipkou zalehli Bubeník, Braný, Křivohlavý, Páv, Šmejkal, zraněn je druhý brankář Filip a na operaci se chystá Havlín. Ještěže se v neděli vrátil z dovolené Žák a vypomoci přišli dva dorostenci.
I přes tento handicap diktovali celý zápas tempo domácí. Skóre otevřel ve 27. minutě Turek zblízka opakovanou střelou, když tu první mu brankář stačil vyrazit. Za čtyři minuty zvýšil Chomát z pokutového kopu na 2:0 za ruku hostujícího hráče. Třetí gól přidal ve 42. minutě Turek, když se na polovině hřiště protáhnul mezi dvěma obránci a únik zakončil střelou ke vzdálenější tyči. Poločasový stav uzavřel ve 44. minutě Havlíček hlavičkou po přihrávce Žáka rovněž hlavou, když gólu předcházel dlouhý Chomátův centr před bránu. Po přestávce upadla hra do průměru. Hosté měli největší šanci dvě minuty před koncem, když jejich hráč trefil z hranice velkého vápna břevno Capouchovy brány.

"Chybělo nám osm lidí, takže nám museli pomoct dorostenci. Soupeř nehrál špatně a že hraje o sestup z krajského přeboru, mě překvapilo. Celý zápas jsme měli tlak, ale do šancí jsme se dostávali hlavně v prvním poločase a čtyři jsme dokázali proměnit," zhodnotil zápas sportovní ředitel SK Benešov Ladislav Fiala a dodal k pohybu v kádru: "Sešlo z angažování Svobody ze Sezimova Ústí. V týdnu budeme jednat s dalšími hráči, hlavně útočníkem a záložníkem, snad jednání pokročí v dobrém slova smyslu."

Branky: 27. a 42. Turek, 31. Chomát (z PK), 44. Havlíček. Poločas: 4:0.

SK Benešov: Capouch - Přibyl (46. Šindelář), Chomát, Doseděl, Hanousek (68. T. Moravec)- Žák (62. J. Moravec), Havlíček, Bárta, O. Štěpán - Čáp, Turek (65. Vrňák).

Ve středu 11. února hraje SK Benešov od 18.15 přípravný zápas na ČAFC Praha. V neděle 15. února zajíždí SK Benešov do Jihlavy, kde změří síly od 15 hodin s místním béčkem.